MEČ
08.02.18 | 2. kolo | Naho Sato | Yarden Akler | 6-2, 6-3 | Manacor | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Naho Sato | Yarden Akler | |
1. servis % | 31/45 (69%) | 38/50 (76%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/31 (74%) | 18/38 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 6/12 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/50 (52%) | 14/45 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/95 (60%) | 38/95 (40%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Naho Sato | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Naho Sato | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Naho Sato | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naho Sato | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Naho Sato | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Naho Sato | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
2-2 | Yarden Akler | |
3-2 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Naho Sato | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Naho Sato | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.04.99, 24 Godina
22.04.99, 24 Godina
Naho Sato vs. Yarden Akler - Međusobni mečevi
08.02.18 | 2. kolo | Naho Sato | Yarden Akler | 6-2, 6-3 | detalj meča | Manacor | zemlja |
Naho Sato form & Yarden Akler form
Naho Sato - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-65, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 4-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Aoi Ito | 5-7, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
10.03.24 Finale | vs. Chengyiyi Yuan | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Gaeul Jang | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ying Zhang | 1-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Savanna Ly | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Amarni Banks | 0-6, 6-74 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
25.02.24 Finale | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Priscilla Hon | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Sayaka Ishii | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Kyoka Okamura | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Antonia Schmidt | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Shuo Feng | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Dejana Radanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 1-6, 7-62, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Humera Baharmus | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Darja Semenistaja | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Mei Yamaguchi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Jana Kolodynska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Punnin Kovapitukted | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |