INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Shelby Talcott vs. Nadiya Kolb - Međusobni mečevi
08.07.13 | 1. kolo kval. | Nadiya Kolb | Shelby Talcott | 7-5, 6-1 | detalj meča | Istanbul | tvrda |
Shelby Talcott form & Nadiya Kolb form
Shelby Talcott - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.19 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.19 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.02.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Sasha Hill | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 kval. | vs. Verena Meliss | 6-4, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Haley Giavara | 6-2, 1-6, 10-1 | detalj meča | |
Cucuta - zemlja | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Yuliana Lizarazo | 0-6, 0-3, - Shelby Talcott - odustajanje | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Daniela Carrillo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Paula Perez Garcia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Mexico City - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Bendigo - tvrda | ||||
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Toowoomba - tvrda | ||||
09.10.18 1. kolo | vs. Astra Sharma | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Bojana Marinkov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
07.10.18 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Chihiro Muramatsu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Darwin - tvrda | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Cairns - tvrda | ||||
17.09.18 kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Barbir | 3-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 6-0, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Nonthaburi - tvrda | ||||
29.08.18 2. kolo | vs. Ziyue Sun | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.18 1. kolo | vs. Kittika Aeb Iem | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Santa Tecla - tvrda | ||||
09.08.18 2. kolo | vs. Maria Rivera Corado | 1-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
Fort Worth - tvrda | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Akiko Omae | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
15.07.18 kval. | vs. Alicia Barnett | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Brienne Minor | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Louise Reis De Campos | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Nadiya Kolb - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detalj meča |