MEČ
27.06.17 | 1. kolo | Nadiya Kolb | Paulina Czarnik | 7-5, 2-6, 6-4 | Torun | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nadiya Kolb | Paulina Czarnik | |
1. servis % | 63/104 (61%) | 71/107 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/63 (48%) | 39/71 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/41 (41%) | 11/36 (31%) |
Osvojene break-lopte | 9/16 (56%) | 9/18 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 57/107 (53%) | 57/104 (55%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 104/211 (49%) | 107/211 (51%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nadiya Kolb vs. Paulina Czarnik - Međusobni mečevi
27.06.17 | 1. kolo | Nadiya Kolb | Paulina Czarnik | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | Torun | zemlja |
Nadiya Kolb form & Paulina Czarnik form
Nadiya Kolb - Posljednji mečevi
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Nika Radisic | 6-74, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 6-1, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Sarah Tatu | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
10.11.23 Polufinale | vs. Ariana Geerlings | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Martina Genis Salas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 4-0, Schena Benamar - odustajanje | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Merel Hoedt | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-4, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Beatriz Teixeira | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Paulina Czarnik - Posljednji mečevi
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Katarzyna Piter | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.07.20 1. kolo | vs. Aleksandra Buczynska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.18 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Prerov - zemlja | ||||
11.06.18 1. kolo | vs. Yuliya Lysa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
23.04.18 kval. | vs. Greetje Minnen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.04.18 2. kolo kval. | vs. Elizabet Hamaliy | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
16.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Guerrero Alvarez | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.18 1. kolo | vs. Kathleen De Rienzo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.18 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
05.02.18 2. kolo kval. | vs. Nataliya Pogribnyak | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
05.02.18 kval. | vs. Karolina Novotna (1997) | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Stuttgart Stammheim - dvorana | ||||
23.01.18 kval. | vs. Aneta Kladivova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
21.01.18 1. kolo kval. | vs. Amelie Carolin Kurpiers | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
14.11.17 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.17 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.11.17 2. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
Florence - tvrda | ||||
16.10.17 1. kolo kval. | vs. Marie Kathrin Krueger | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.17 2. kolo kval. | vs. Marcela Zacarias | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Sumter - tvrda | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Ann Li | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Mragowo - zemlja | ||||
09.08.17 2. kolo | vs. Marta Lesniak | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
24.07.17 1. kolo | vs. Amelie Intert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.17 1. kolo | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Daria Kuczer | 6-4, 6-4 | detalj meča |