MEČ
29.03.19 | Četvrtfinale | Nadja Gilchrist | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Nadja Gilchrist | Ekaterina Kazionova | |
1. servis % | 45/67 (67%) | 42/66 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/45 (80%) | 25/42 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/22 (41%) | 12/24 (50%) |
Osvojene break-lopte | 3/9 (33%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/66 (44%) | 22/67 (33%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/133 (56%) | 59/133 (44%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nadja Gilchrist | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Nadja Gilchrist | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Nadja Gilchrist | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Nadja Gilchrist | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Nadja Gilchrist | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Nadja Gilchrist | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nadja Gilchrist | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nadja Gilchrist | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Ekaterina Kazionova | |
0-0, 15-30, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Nadja Gilchrist | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nadja Gilchrist vs. Ekaterina Kazionova - Međusobni mečevi
29.03.19 | Četvrtfinale | Nadja Gilchrist | Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Nadja Gilchrist form & Ekaterina Kazionova form
Nadja Gilchrist - Posljednji mečevi
W100 Charleston - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Magali Kempen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Mananchaya Sawangkaew | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
31.03.19 Finale | vs. Ipek Soylu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.03.19 Polufinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-66, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.03.19 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
28.03.19 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.19 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.19 1. kolo | vs. Anastasia Vdovenco | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 kval. | vs. Laura Pigossi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.19 1. kolo kval. | vs. Katarzyna Pitak | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
05.11.18 1. kolo | vs. Alexandra Perper | 7-64, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Kateryna Baindl | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
29.10.18 kval. | vs. Pamela Montez | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-4, 7-611 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Stevenson | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Hayley Carter | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.10.18 2. kolo kval. | vs. Melodie Collard | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.10.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Renee Villarreal | 7-5, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
05.10.18 Četvrtfinale | vs. Elizabeth Halbauer | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
04.10.18 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
02.10.18 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hilton Head - zemlja | ||||
28.09.18 Četvrtfinale | vs. Rasheeda Mcadoo | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.09.18 2. kolo | vs. Katrina Scott | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
25.09.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Granby - tvrda | ||||
23.07.18 kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.07.18 2. kolo kval. | vs. Jessica Failla | 6-4, 4-6, 7-68 | detalj meča | |
21.07.18 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 7-65, 4-6, 7-60 | detalj meča | |
Gatineau - tvrda | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča |
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W35 Sharm - tvrda | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
02.04.24 kval. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča |