Russia
28.11.01, 22 Godina
28.11.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Anastasia Mironova vs. Nadezda Gorbachkova - Međusobni mečevi
nije pronađen nikakav meč |
Anastasia Mironova form & Nadezda Gorbachkova form
Anastasia Mironova - Posljednji mečevi
W15 Lousada - dvorana | ||||
28.10.19 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Ruth Copas | 6-3, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Clemence Fayol | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Maria Manilova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Reyngold | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Taisya Pachkaleva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Martina Pradova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Moscow - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Kristina Kudryavtseva | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Mariam Dalakishvili | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Gabriella Akopian | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 6-2, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
Lousada - dvorana | ||||
22.10.18 kval. | vs. Carmen Schultheiss | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.10.18 1. kolo kval. | vs. Andrea Arratia Fernandez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Cantanhede - tepih | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Chloe Compson | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
20.09.18 2. kolo | vs. Gyulnara Nazarova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.18 1. kolo | vs. Nina Ugrelidze | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
16.09.18 kval. | vs. Eva Garkusha | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Marbella - zemlja | ||||
03.09.18 kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 0-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Munoz-Baroja Orallo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Elena Rodriguez Pajares | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
29.07.18 kval. | vs. Mia Eklund | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Ana Conde Vendrell | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Palmanova - zemlja | ||||
25.02.18 2. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Paloma Perez Bota | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Vinaros - zemlja | ||||
06.11.17 2. kolo kval. | vs. Lucia De La Puerta Uribe | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Nadezda Gorbachkova - Posljednji mečevi
W15 Batumi - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Abramovich | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
30.04.19 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-2, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Evelina Martirosyan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.12.18 kval. | vs. Eliz Maloney | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Mingyang Liu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Kiara Petrovicka | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Niditra Rajmohan | 2-6, 5-1, Niditra Rajmohan - odustajanje | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Alena Nikishina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.18 kval. | vs. Audrey Ann Blakely | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Viktoriia Kalinina | 3-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
24.07.18 kval. | vs. Alena Nikishina | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
19.03.18 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 4-6, 7-67, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
12.03.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Stinga | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Alisa Martinov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Trabzon - tvrda | ||||
09.09.13 2. kolo kval. | vs. Ani Amiraghyan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Mun | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
Trabzon - tvrda | ||||
02.09.13 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
05.08.13 1. kolo kval. | vs. Liana Sakvarelidze | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.08.13 kval. | vs. Ksenia Kirillova | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
08.07.13 kval. | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.07.13 1. kolo | vs. Diana Enache | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
08.07.13 2. kolo kval. | vs. Ilinca Teodora Bercaru | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.13 1. kolo | vs. Vivian Zlatanova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
24.06.13 2. kolo kval. | vs. Tamara Tomic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
24.06.13 kval. | vs. Nelli Ponomareva | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
24.06.13 1. kolo | vs. Vivian Zlatanova | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Shymkent - dvorana | ||||
25.02.13 1. kolo | vs. Diana Bogoliy | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.02.13 Polufinale | vs. Ekaterina Yashina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.13 2. kolo | vs. Vladyslava Zanosiyenko | 6-2, 6-2 | detalj meča |