Republic of Korea
19.10.95, 28 Godina
19.10.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Na-Young Lee vs. Yexin Ma - Međusobni mečevi
05.06.17 | 2. kolo kval. | Na-Young Lee | Yexin Ma | 6-2, 7-63 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
Na-Young Lee form & Yexin Ma form
Na-Young Lee - Posljednji mečevi
Daegu - tvrda | ||||
19.06.18 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Da Hye Kim | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Jia Qi Ren | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Chae Hyun Sim | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.06.17 1. kolo kval. | vs. Jeongyun Lee | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Han Byeol Lee | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Eun Se Jang | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Yeong Won Jeong | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Sol Hee Sim | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Yunjeong Park | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.16 kval. | vs. Se-Hyun Kim | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Mijung Kang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Han-Bit Lee | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Ji-Young Kim | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Mihoki Miyahara | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Soomin Kim | 6-3, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
27.06.16 2. kolo kval. | vs. Yujin Ahn | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
23.05.16 1. kolo kval. | vs. Seohyeon Kim | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Goyang - tvrda | ||||
16.05.16 1. kolo kval. | vs. Sang Hee Park | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
04.04.16 2. kolo kval. | vs. Shiho Hisamatsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.04.16 1. kolo kval. | vs. Vita Mediana | 7-5, 4-6, 7-62 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
07.09.15 2. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.15 1. kolo kval. | vs. Ji Yun Yun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
31.08.15 1. kolo kval. | vs. Gahyun Woo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
31.08.15 2. kolo kval. | vs. Zhanlan Wei | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
24.08.15 1. kolo kval. | vs. Eunhye Lee | 6-75, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Ji-Hee Lee | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
10.08.15 1. kolo kval. | vs. Ji Yun Park | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Incheon - tvrda | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Yurika Sema | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Yexin Ma - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Priscilla Hon | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Lizette Cabrera | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 7-67, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Georgiana Ruhrig | 6-2, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Lizette Cabrera | 6-3, 4-6, 7-65 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Yuki Naito | 7-61, 6-2 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 6-73, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Maja Chwalinska | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Sydney - tvrda | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Kyoka Okamura | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
W60 Playford - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Joanna Garland | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Chihiro Muramatsu | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Sakura Hosogi | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Maria Camila Osorio Serrano | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Tereza Mihalikova | 5-7, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
01.10.23 Finale | vs. Ya-Yi Yang | 7-66, 6-70, 6-0 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Miho Kuramochi | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Kurumi Tamura | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
17.09.23 kval. | vs. Despina Papamichail | 3-6, 3-6 | detalj meča |