MEČ
06.05.19 | 1. kolo kval. | Myrtille Georges | Sara Cakarevic | 6-1, 6-3 | W80 Cagnes | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Myrtille Georges | Sara Cakarevic | |
1. servis % | 24/48 (50%) | 26/51 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/24 (79%) | 18/26 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/24 (71%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/10 (40%) | 0/3 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/51 (45%) | 12/48 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/99 (60%) | 40/99 (40%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Myrtille Georges | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Myrtille Georges | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Myrtille Georges | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Myrtille Georges | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Myrtille Georges | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Sara Cakarevic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Myrtille Georges | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Myrtille Georges | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Myrtille Georges | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-3 | Sara Cakarevic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Myrtille Georges vs. Sara Cakarevic - Međusobni mečevi
06.05.19 | 1. kolo kval. | Myrtille Georges | Sara Cakarevic | 6-1, 6-3 | detalj meča | W80 Cagnes | zemlja |
Myrtille Georges form & Sara Cakarevic form
Myrtille Georges - Posljednji mečevi
Strasbourg - zemlja | ||||
20.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 2-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
Strasbourg - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.20 kval. | vs. Christina Mchale | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
16.07.20 1. kolo | vs. Alize Cornet | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
13.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.07.20 1. kolo | vs. Clara Burel | 4-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
08.07.20 1. kolo | vs. Pauline Parmentier | 6-0, 6-75, 10-7 | detalj meča | |
07.07.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-2, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Harmony Tan | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Cristina Bucsa | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.02.20 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Glasgow - dvorana | ||||
18.02.20 1. kolo | vs. Clara Tauson | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Grenoble - dvorana | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.20 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-75, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
24.01.20 Četvrtfinale | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
23.01.20 2. kolo | vs. Jamilah Snells | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
21.01.20 1. kolo | vs. Marine Partaud | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Ana Bogdan | 7-61, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Lou Brouleau | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Mallaurie Noel | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
25.09.19 2. kolo | vs. Emma Raducanu | 5-7, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
24.09.19 1. kolo | vs. Gabriella Taylor | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
18.09.19 2. kolo | vs. Vivian Heisen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Katharine Fahey | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Sara Cakarevic - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Camilla Gennaro | 6-4, 6-711, 0-2, - Sara Cakarevic - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Georgia Pedone | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Amina Anshba | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Gabriela Ce | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Ylena In-Albon | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Camila Romero | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
18.12.23 1. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 6-4, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Divine Dasam Nweke | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Nina Vargova | 4-6, 7-61, 10-7 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Matilda Mutavdzic | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
14.09.23 3. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Lea Boskovic | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 3. kolo | vs. Rosa Vicens Mas | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Julie Struplova | 6-3, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo | vs. Jana Denisenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Angelica Moratelli | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Daniela Seguel | 7-64, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
13.06.23 kval. | vs. Christina Rosca | 4-6, 3-6 | detalj meča |