Belgium
08.06.98, 25 Godina
08.06.98, 25 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Helena Verbeeck vs. Mylene Halemai - Međusobni mečevi
05.09.17 | 1. kolo | Mylene Halemai | Helena Verbeeck | 6-1, 6-0 | detalj meča | Hammamet | zemlja |
Helena Verbeeck form & Mylene Halemai form
Helena Verbeeck - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.10.19 kval. | vs. Perla Nieuwboer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Giorgie Jones | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
06.05.19 kval. | vs. Perla Nieuwboer | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Audrey Dabomve | 6-2, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.12.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | - | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Eva-Maria Riml | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Juliane Triebe | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Danai Petroula | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
08.07.18 kval. | vs. Dewi Dijkman | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.18 2. kolo kval. | vs. Aurore Felsenhart | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Den Haag - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Lea Tholey | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.17 2. kolo kval. | vs. Silvia Saccani | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
11.09.17 2. kolo kval. | vs. Jana Boubelikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
05.09.17 1. kolo | vs. Mylene Halemai | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Houria Boukholda | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Middelkerke - zemlja | ||||
28.08.17 kval. | vs. Luna Meers | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Stephanie Schmitt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Celine El Ghali | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Vivien Sandberg | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Valentina Abrile | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Mylene Halemai - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | detalj meča |