INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Camelia-Elena Hristea vs. Mylene Halemai - Međusobni mečevi
20.03.17 | 1. kolo kval. | Mylene Halemai | Camelia-Elena Hristea | 6-2, 7-5 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Camelia-Elena Hristea form & Mylene Halemai form
Camelia-Elena Hristea - Posljednji mečevi
W15 Bucharest - zemlja | ||||
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Andreea-Mihwela Onitoiu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Suana Tucakovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Mihaela Lorena Marculescu | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Reka Pecsi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Alexandra Damaschin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.18 1. kolo | vs. Iana Tishchenko | 6-2, 2-0, Iana Tishchenko - odustajanje | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
08.08.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
09.07.18 kval. | vs. Danai Petroula | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Adriana Maria Andronache | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Caitlin Bernard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
29.06.18 2. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | - | detalj meča | |
28.06.18 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 4-6, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stosic | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sofia - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Karamanoleva | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Huliya Esen | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
Mamaia - zemlja | ||||
28.08.17 2. kolo kval. | vs. Luminita Tutunaru | 6-4, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Oana Smaranda Corneanu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Oana Irimescu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Jennifer Luikham | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
09.08.17 1. kolo | vs. Jennifer Luikham | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.08.17 kval. | vs. Oana Irimescu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Targu Jiu - zemlja | ||||
03.08.17 2. kolo | vs. Jaqueline Cristian | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.17 1. kolo | vs. Belinda Woolcock | 0-6, 6-2, 6-4 | detalj meča |
Mylene Halemai - Posljednji mečevi
W15+H Amiens - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
09.03.20 2. kolo kval. | vs. Juliette Colard | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
09.03.20 kval. | vs. Julie Belgraver | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Nora Ayala Serra | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
24.02.20 kval. | vs. Joanna Zawadzka | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Tanysha Dissanayake | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Destinee Martins | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
21.01.20 1. kolo | vs. Julie Gervais | 7-67, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.01.20 kval. | vs. Epiphany Turner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Magali Kempen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
15.01.20 1. kolo | vs. Zora Hudson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Verena Meliss | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
22.10.19 kval. | vs. Sara Cakarevic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 6-4, 1-0, Eden Silva - odustajanje | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Myrtille Georges | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 6-4, 6-72, 10-2 | detalj meča | |
W15 Andrezieux - dvorana | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Clermont - dvorana | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Lara Salden | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Oldenzaal - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.19 2. kolo | vs. Marie Temin | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
07.08.19 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Emeline De Witte | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
05.08.19 kval. | vs. Annick Melgers | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W15 Dijon - tvrda | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Theo Gravouil | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
16.07.19 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 4-6, 2-6 | detalj meča |