United Kingdom
16.03.95, 29 Godina
16.03.95, 29 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
28.04.97, 26 Godina
28.04.97, 26 Godina
Amelia Fortescue vs. Moulika Ram - Međusobni mečevi
15.04.18 | 1. kolo kval. | Moulika Ram | Amelia Fortescue | 2-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | Sharm El | tvrda |
Amelia Fortescue form & Moulika Ram form
Amelia Fortescue - Posljednji mečevi
W25 Sunderland - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alisha Reayer | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Sharanya Shetty | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.22 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
26.07.20 1. kolo | vs. Nell Miller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.20 1. kolo | vs. Emily Arbuthnott | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.20 1. kolo | vs. Maia Lumsden | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.07.20 1. kolo | vs. Alice Gillan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Esther Adeshina | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.07.20 1. kolo | vs. Amelia Bissett | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.07.20 1. kolo | vs. Emily Morton | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Toowoomba - tvrda | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 7-62, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W25 Brisbane - tvrda | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriella Da Silva Fick | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Cairns - tvrda | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Noelleda Ah San | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
14.05.19 kval. | vs. Mariana Jimenez Bustillo | 6-70, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
14.05.19 1. kolo | vs. Dasha Kourkina | 1-6, 1-3, - Amelia Fortescue - odustajanje | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
24.04.19 1. kolo | vs. Stephanie Kent | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
09.04.19 kval. | vs. Patricia Maria Tig | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Katya Ramirez | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Melisa Morales | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Anais Kikuchi | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W15 Perth - tvrda | ||||
20.02.19 1. kolo | vs. Patricia Boentgen | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
W15 Port - tvrda | ||||
12.02.19 1. kolo | vs. Bojana Marinkov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Darya Lebesheva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Djibouti - tvrda | ||||
12.12.18 2. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Moulika Ram - Posljednji mečevi
Sharm El - tvrda | ||||
16.04.18 kval. | vs. Katyarina Paulenka | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.04.18 1. kolo kval. | vs. Amelia Fortescue | 2-6, 7-62, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Alexa Pitt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Anna Klasen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Prerna Bhambri | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Bhopal - tvrda | ||||
03.03.18 1. kolo kval. | vs. Humera Baharmus | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
Solapur - tvrda | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Ho Ching Wu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Indore - tvrda | ||||
27.11.17 kval. | vs. Sathwika Sama | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Preethi Ujjini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Sai Dedeepya Yeddula | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sara Yadav | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Navi Mumbai - tvrda | ||||
19.12.16 1. kolo kval. | vs. Sviatlana Pirazhenka | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
12.12.16 1. kolo kval. | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Pune - tvrda | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Aastha Dargude | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.11.16 kval. | vs. Veronika Kapshay | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Grand Baie - tvrda | ||||
22.06.16 2. kolo | vs. Estelle Cascino | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
20.06.16 1. kolo | vs. Simran Kejriwal | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Grand Baie - tvrda | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
18.05.16 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-3, 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
11.05.16 1. kolo | vs. Anette Munozova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
09.05.16 kval. | vs. Sarah Pang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
04.05.16 1. kolo | vs. Helene Scholsen | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Gulbarga - tvrda | ||||
23.11.15 1. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.11.15 2. kolo | vs. Prarthana Thombare | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Gulbarga - tvrda | ||||
16.11.15 1. kolo | vs. Riya Bhatia | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Raipur - tvrda | ||||
26.10.15 2. kolo | vs. Sharrmadaa Baluu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo | vs. Aastha Dargude | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Lucknow - trava | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Snehadevi S Reddy | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Hyderabad - zemlja | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hyderabad - zemlja | ||||
14.09.15 2. kolo kval. | vs. Tanvee Bose | 4-0, 4-0 | detalj meča |