MEČ
29.06.17 | 2. kolo | Monika Kilnarova | Luna Meers | 4-1, - odustajanje | De Haan | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Monika Kilnarova | Luna Meers | |
1. servis % | 12/21 (57%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 7/12 (58%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/9 (67%) | 0/5 (0%) |
Osvojene break-lopte | 2/3 (67%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 8/9 (89%) | 8/21 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 21/30 (70%) | 9/30 (30%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 0 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Monika Kilnarova vs. Luna Meers - Međusobni mečevi
29.06.17 | 2. kolo | Monika Kilnarova | Luna Meers | 4-1, Luna Meers - odustajanje | detalj meča | De Haan | zemlja |
Monika Kilnarova form & Luna Meers form
Monika Kilnarova - Posljednji mečevi
W25 Porto - dvorana | ||||
19.02.22 Polufinale | vs. Leolia Jeanjean | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.22 Četvrtfinale | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.02.22 2. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
15.02.22 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
26.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 3-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
18.01.22 kval. | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Petange - dvorana | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
15.11.21 kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
26.10.21 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
18.10.21 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 3-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
W25 Budapest - zemlja | ||||
28.09.21 1. kolo | vs. Chloe Paquet | 7-62, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.21 kval. | vs. Elena Malygina | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Kitti Molnar | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
17.09.21 Četvrtfinale | vs. Mana Kawamura | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.21 2. kolo | vs. Funa Kozaki | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
10.09.21 Četvrtfinale | vs. Panna Udvardy | 1-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
09.09.21 2. kolo | vs. Mana Kawamura | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.09.21 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 7-65, 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
28.08.21 Polufinale | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.08.21 2. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
27.08.21 Četvrtfinale | vs. Sohyun Park | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
24.08.21 1. kolo | vs. Lara Salden | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-2, 4-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Pescara - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča |
Luna Meers - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lina Gjorcheska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Hala Fouad | 6-1, 1-0, Hala Fouad - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
04.12.19 1. kolo | vs. Jade Suvrijn | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.19 kval. | vs. Zuzana Pavelekova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Anhelina Kalita | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Kirsten-Andrea Weedon | 1-6, 0-4, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Kei Kato | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.09.19 kval. | vs. Mariia Antoniuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
12.09.19 2. kolo | vs. Olympe Lancelot | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Nadia Echeverria Alam | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
03.09.19 kval. | vs. Clarissa Gai | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
06.08.19 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Juliane Triebe | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Carolina Bulatovic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.07.19 kval. | vs. Julia Mikulski | 4-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Alina Silich | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.19 kval. | vs. Anne-Sophie Morandais | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 2-6, 6-4, 10-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 4-6, 0-1, - Luna Meers - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Gabrielle Clairotte | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.19 kval. | vs. Angelina Gabueva | 3-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ola Abou Zekry | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Gemma Lairon Navarro | 3-6, 3-6 | detalj meča |