Taipei (CHN)
20.01.00, 24 Godina
20.01.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
19.03.00, 24 Godina
19.03.00, 24 Godina
Hsin-Yuan Shih vs. Molly Helgesson - Međusobni mečevi
01.05.17 | kval. | Molly Helgesson | Hsin-Yuan Shih | 7-65, 6-3 | detalj meča | Cairo | zemlja |
Hsin-Yuan Shih form & Molly Helgesson form
Hsin-Yuan Shih - Posljednji mečevi
Jakarta - tvrda | ||||
14.07.18 1. kolo kval. | vs. Charmaine Shi Yi Seah | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
07.07.18 kval. | vs. Arrum Damarsari | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 7-61, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Sangju - dvorana | ||||
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Dayeon Back | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
30.04.18 2. kolo kval. | vs. Watsachol Sawatdee | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Arisara Jongma | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Surprise - tvrda | ||||
12.02.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
17.10.17 1. kolo | vs. Isabelle Boulais | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
09.10.17 1. kolo kval. | vs. Csilla Argyelan | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Colombo - zemlja | ||||
04.10.17 2. kolo | vs. Josephine Boualem | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Alija Merdeeva | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
02.10.17 kval. | vs. Himani Mor | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Reza Timmerman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
11.09.17 1. kolo | vs. Xiaoxi Zhao | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.17 kval. | vs. Chanikarn Silakul | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
11.09.17 1. kolo kval. | vs. Chatchaya Sakchatchawan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Taipei - tvrda | ||||
19.06.17 1. kolo | vs. Aiko Yoshitomi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Aurangabad - zemlja | ||||
06.06.17 1. kolo | vs. Vivien Klein | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Seerat Pannu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Shrishti Daas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
01.05.17 kval. | vs. Molly Helgesson | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
24.04.17 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Klymenko | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Eleni Daniilidou | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
27.03.17 2. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Gwalior - tvrda | ||||
01.03.17 2. kolo | vs. Riya Bhatia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.17 1. kolo | vs. Radhika Yadav | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.02.17 1. kolo kval. | vs. Sinha Sanjay Kosambi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
27.02.17 kval. | vs. Anupreet Bedi | 6-1, 6-0 | detalj meča |
Molly Helgesson - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 1. kolo | vs. Zumra Balkan | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Anna Kartseva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 6-3, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Berrak Kocak | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Olga Helmi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 3-6, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-0, Chahd Berriri - odustajanje | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Rituparna Nayak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Lou Anne Guerbert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W60 Las - tvrda | ||||
05.10.21 1. kolo | vs. Tereza Mihalikova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
05.10.21 kval. | vs. Alexia Rodriguez | Alexia Rodriguez - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Melis Yasar | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.07.21 kval. | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Ireni Lucia | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Daniela Macarena Lopez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Mariella Minetti | 6-2, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Anna Ukolova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Elena Jamshidi | 7-63, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Emilia Roslund | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Julia Rosenquist | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Ystad - zemlja | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Marina Yudanov | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Gothenburg - zemlja | ||||
16.05.18 1. kolo | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
11.05.18 Četvrtfinale | vs. Francesca Jones | 1-6, 0-6 | detalj meča |