MEČ
22.04.18 | 2. kolo kval. | Miyabi Inoue | Ying Zhang | 6-1, 6-1 | Quanzhou | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Miyabi Inoue | Ying Zhang | |
1. servis % | 11/30 (37%) | 24/39 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 10/11 (91%) | 13/24 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/19 (58%) | 5/15 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/39 (54%) | 9/30 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 42/69 (61%) | 27/69 (39%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Miyabi Inoue | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Miyabi Inoue | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Ying Zhang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-1 | Ying Zhang | |
5-1 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Miyabi Inoue | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ying Zhang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Miyabi Inoue | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Miyabi Inoue | 3-0 | |
Miyabi Inoue | 3-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miyabi Inoue vs. Ying Zhang - Međusobni mečevi
22.04.18 | 2. kolo kval. | Miyabi Inoue | Ying Zhang | 6-1, 6-1 | detalj meča | Quanzhou | tvrda |
Miyabi Inoue form & Ying Zhang form
Miyabi Inoue - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.08.21 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.07.21 Četvrtfinale | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
29.07.21 2. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.07.21 1. kolo | vs. Marie Villet | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.07.21 1. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
11.05.21 kval. | vs. Sofia Sewing | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Liga Dekmeijere | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Salinas - tvrda | ||||
04.05.21 2. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Oeiras - zemlja | ||||
27.04.21 1. kolo | vs. Nina Stadler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Sakura Hosogi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Jenna Defalco | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.21 Četvrtfinale | vs. Erika Andreeva | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.02.21 2. kolo | vs. Zoe Howard | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.02.21 1. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.21 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.21 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.21 Četvrtfinale | vs. Lucia Bronzetti | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.21 2. kolo | vs. Miharu Imanishi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
10.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.02.21 1. kolo | vs. Emma Davis | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.11.20 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.20 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.20 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.11.20 1. kolo | vs. Irene Lavino | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Honoka Uchiyama | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.20 kval. | vs. Rina Saigo | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Ying Zhang - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Hana Matsumura | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 0-1, - Ying Zhang - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 6-3, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Eunchae Kim | 6-1, 7-62 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Sin Yu Che | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Papamoa - tvrda | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Lunda Kumhom | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
17.12.23 kval. | vs. Tahlia Kokkinis | 6-1, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Wellington - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Kyna Decruy | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
10.12.23 kval. | vs. Aishi Das | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
09.10.23 kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Peiyao Zhang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Zongyu Li | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.09.23 kval. | vs. Jiale Zhang | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zhenghua Xiao | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Shuchi Chen | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Yilin Zheng | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 2-6, 6-74 | detalj meča |