Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
30.08.95, 28 Godina
30.08.95, 28 Godina
Misaki Matsuda vs. Anastasia Reimchen - Međusobni mečevi
25.02.19 | kval. | Misaki Matsuda | Anastasia Reimchen | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Misaki Matsuda form & Anastasia Reimchen form
Misaki Matsuda - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Emerson Jones | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Alana Subasic | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Natalie Gaft | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Gabriella Da Silva Fick | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Alana Parnaby | 6-72, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Jelena Cvijanovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Yingqun Sun | 7-66, 2-0, Yingqun Sun - odustajanje | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Ena Shibahara | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 6-3, 5-1, Yuki Naito - odustajanje | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
30.12.23 Polufinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Yashina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Akiko Omae | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
20.09.23 2. kolo | vs. Erika Sema | 6-4, 2-4, - Misaki Matsuda - odustajanje | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
14.09.23 Četvrtfinale | vs. Taylah Preston | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Tenika Mcgiffin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Melisa Ercan | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Hiroko Kuwata | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Anastasia Reimchen - Posljednji mečevi
W25 Evansville - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Katarina Kozarov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Brooke Killingsworth | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Austin - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 6-710, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Andrea Duva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
10.09.19 kval. | vs. Elizabeth Scotty | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Alessandra Crump | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Melis Yasar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Michiru Furuya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Orlando - zemlja | ||||
19.06.19 1. kolo | vs. Gianna Pielet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Wesley - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Tricia Mar | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W15 Naples - zemlja | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Mara Schmidt | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.04.19 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
16.04.19 kval. | vs. Louise Lampla | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
10.04.19 1. kolo | vs. Alba Carrillo Marin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
08.04.19 kval. | vs. Vanesa Pappa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.19 kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.02.19 kval. | vs. Ana Lantigua De La Nuez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
18.12.18 kval. | vs. Julia Helbet | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.12.18 2. kolo kval. | vs. Deniz Paykoc | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
11.12.18 kval. | vs. Alise Cernecka | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.18 2. kolo kval. | vs. Eliz Maloney | 7-61, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
04.12.18 1. kolo | vs. Amy Zhu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Stellenbosch - tvrda | ||||
27.11.18 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
10.10.18 2. kolo | vs. Adrienn Nagy | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.18 kval. | vs. Neta Tamir | 6-1, 6-1 | detalj meča |