MEČ
10.01.19 | 2. kolo | Mirjam Bjorklund | Klara Hajkova | 6-0, 6-2 | W15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mirjam Bjorklund | Klara Hajkova | |
1. servis % | 31/47 (66%) | 30/49 (61%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/31 (74%) | 15/30 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/16 (63%) | 5/19 (26%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/49 (59%) | 14/47 (30%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mirjam Bjorklund | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Klara Hajkova | |
0-0, 40-15[BP] | ||
2-0 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Klara Hajkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Klara Hajkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Mirjam Bjorklund | 4-2 | |
Mirjam Bjorklund | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
16.04.99, 24 Godina
16.04.99, 24 Godina
Mirjam Bjorklund vs. Klara Hajkova - Međusobni mečevi
10.01.19 | 2. kolo | Mirjam Bjorklund | Klara Hajkova | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Mirjam Bjorklund form & Klara Hajkova form
Mirjam Bjorklund - Posljednji mečevi
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - odustajanje | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.23 kval. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Reus - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Klara Hajkova - Posljednji mečevi
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15+H Amiens - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Jade Suvrijn | 7-5, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Jablonec - tepih | ||||
03.12.19 kval. | vs. Petra Sedlackova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Bianka Bekefi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Milovice - dvorana | ||||
25.11.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 2-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Ortisei - dvorana | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Oslo - dvorana | ||||
21.10.19 kval. | vs. Aleksandra Julia Zuchanska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Lilla Plasek | 2-2, - Klara Hajkova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Chantal Skamlova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Olomouc - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Novotna | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
W25 Grodzisk - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-72, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
W25 Olomouc - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 2-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Lou Brouleau | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 1-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Amandine Cazeaux | 4-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Maria Santos | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Montemor - tvrda | ||||
27.05.19 kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 3-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Elin Vilen | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.19 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
09.01.19 1. kolo | vs. Mey Ayari | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
07.01.19 kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Jablonec Nad - tepih | ||||
03.12.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Lavickova | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Milovice - dvorana | ||||
27.11.18 kval. | vs. Monika Svobodova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
26.11.18 1. kolo kval. | vs. Katerina Filip | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Catherine Chantraine | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Karolina Kubanova | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča |