INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Aleksandrina Naydenova vs. Mirjam Bjorklund - Međusobni mečevi
05.10.18 | Četvrtfinale | Mirjam Bjorklund | Aleksandrina Naydenova | 7-64, 6-1 | detalj meča | Obidos | tepih |
Aleksandrina Naydenova form & Mirjam Bjorklund form
Aleksandrina Naydenova - Posljednji mečevi
W25 Hua - tvrda | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Joanna Garland | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Liuzhou - tvrda | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Xiaodi You | 6-4, 4-6, 1-5, - Aleksandrina Naydenova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nanning - tvrda | ||||
25.10.19 2. kolo | vs. Meiqi Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W100 Suzhou - tvrda | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
07.09.19 Finale | vs. Nina Stojanovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
07.09.19 Polufinale | vs. Hanyu Guo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.19 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
05.09.19 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
30.08.19 Četvrtfinale | vs. Xiaodi You | 7-5, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
29.08.19 2. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
28.08.19 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
25.08.19 Finale | vs. Su Jeong Jang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
24.08.19 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.08.19 Četvrtfinale | vs. Xinyu Jiang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
22.08.19 2. kolo | vs. Qianhui Tang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.08.19 1. kolo | vs. Yuqi Sheng | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Huangshan - tvrda | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.08.19 1. kolo | vs. Sunam Jeong | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qujing - dvorana | ||||
21.07.19 Finale | vs. Yidi Yang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.07.19 Polufinale | vs. Xuliu Sun | 4-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Ulanqab - tvrda | ||||
12.07.19 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.19 2. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 6-3, 6-2 | detalj meča |
Mirjam Bjorklund - Posljednji mečevi
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Makenna Jones | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Montreal - tvrda | ||||
05.08.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
12.07.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-72, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
London - trava | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Ilkley - trava | ||||
24.06.23 Finale | vs. Emma Navarro | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
23.06.23 Polufinale | vs. Dalma Galfi | 7-65, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
22.06.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 4-0, Daria Snigur - odustajanje | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Ankita Raina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Ann Li | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Nadia Podoroska | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Anna Bondar | 6-3, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
26.05.23 kval. | vs. Clara Tauson | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 2. kolo kval. | vs. Polona Hercog | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
23.05.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Korpatsch | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Rome - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Taylor Townsend | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Reus - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 4-6, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Marketa Vondrousova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 6-73, 6-73 | detalj meča | |
04.04.23 1. kolo | vs. Elise Mertens | 6-1, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. Jasmine Paolini | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.03.23 kval. | vs. Tamara Zidansek | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Ysaline Bonaventure | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
01.03.23 2. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 5-7 | detalj meča |