INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Adithya Karunaratne vs. Miriana Tona - Međusobni mečevi
04.10.18 | 2. kolo | Miriana Tona | Adithya Karunaratne | 6-2, 6-4 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Adithya Karunaratne form & Miriana Tona form
Adithya Karunaratne - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Lina Glushko | 6-3, 4-6, - Adithya Karunaratne - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Sandra Samir | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Margot Phanthala | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Micol Salvadori | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-76, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-4, 5-2, Evialina Laskevich - odustajanje | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Carolina Troiano | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Amelia Waligora | 6-72, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Liv Hovde | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 4-6, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Jana Vanik | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Hannah Rylatt | 6-3, 7-60 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Ksenia Efremova | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Mary Lewis | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Anna Semenova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Selina Dal | 7-5, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
15.12.23 2. kolo | vs. Alexandra Vecic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Miriana Tona - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luiza Fullana | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Jakupovic | 7-5, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
25.01.24 3. kolo | vs. Alice Rame | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-1, - Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Julia Avdeeva | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 1-6, - Miriana Tona - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Julia Middendorf | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Carolin Raschdorf | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Vasilisa Borisova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Eva Vedder | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Jana Kolodynska | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Victoria Muntean | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Dana Guzman | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 7-5, 5-7 | detalj meča |