MEČ
17.09.16 | Polufinale | Miriam Kolodziejova | Barbora Miklova | 6-4, 4-6, 6-1 | Ricany | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Miriam Kolodziejova | Barbora Miklova | |
1. servis % | 61/91 (67%) | 61/97 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/61 (62%) | 32/61 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/30 (47%) | 15/36 (42%) |
Osvojene break-lopte | 7/17 (41%) | 5/17 (29%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/97 (52%) | 39/91 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/188 (54%) | 86/188 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 3 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miriam Kolodziejova vs. Barbora Miklova - Međusobni mečevi
16.07.20 | 1. kolo | Miriam Kolodziejova | Barbora Miklova | 6-2, 6-0 | detalj meča | All Lower | zemlja |
17.09.16 | Polufinale | Miriam Kolodziejova | Barbora Miklova | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | Ricany | zemlja |
08.02.16 | 1. kolo kval. | Barbora Miklova | Miriam Kolodziejova | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | Trnava | dvorana |
Miriam Kolodziejova form & Barbora Miklova form
Miriam Kolodziejova - Posljednji mečevi
Linz - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Marina Bassols Ribera | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | - | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Emily Seibold | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
07.09.22 1. kolo | vs. Martina Okalova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - tvrda | ||||
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Bojana Klincov | 2-6, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
30.06.22 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 7-65, 2-6 | detalj meča | |
28.06.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
London - trava | ||||
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Timea Babos | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
07.05.22 Polufinale | vs. Maja Chwalinska | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Reka-Luca Jani | 4-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
04.05.22 2. kolo | vs. Susan Bandecchi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Lucie Havlickova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W60 Chiasso - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Natalia Vikhlyantseva | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
12.04.22 kval. | vs. Jenny Duerst | 6-3, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
11.04.22 1. kolo kval. | vs. Katerina Tsygourova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
15.03.22 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-711, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Ivana Jorovic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.22 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 1-5, - Miriam Kolodziejova - odustajanje | detalj meča | |
03.03.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
26.02.22 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Barbora Miklova - Posljednji mečevi
Prague - tvrda | ||||
10.07.21 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 1-6, 0-0, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Wroclaw - zemlja | ||||
28.06.21 kval. | vs. Sofia Milatova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Katerina Mandelikova | 2-6, 6-4, 10-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 7-65, 5-7, 4-5, - Barbora Miklova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.06.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
27.05.21 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.05.21 1. kolo | vs. Ema Bubalo | 2-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Prague - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo | vs. Elena Malygina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.03.21 2. kolo | vs. Joanne Zuger | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.21 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
W15 Madrid - zemlja | ||||
08.12.20 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Prerov - zemlja | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-1, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Ange Oby Kajuru | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
31.07.20 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.07.20 1. kolo | vs. Veronika Vlkovska | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
17.07.20 1. kolo | vs. Johana Markova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.07.20 1. kolo | vs. Miriam Kolodziejova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
15.07.20 1. kolo | vs. Linda Noskova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.07.20 1. kolo | vs. Darja Vidmanova | 3-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
25.06.20 1. kolo | vs. Katerina Siniakova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Altenkirchen - tepih | ||||
26.02.20 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
03.02.20 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.20 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.20 1. kolo | vs. Yasmeen Ghaoui | 6-1, 4-0, Yasmeen Ghaoui - odustajanje | detalj meča |