MEČ
22.07.18 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Nikoletta Muller | 6-2, 7-5 | Baja | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Hungary
25.07.00, 23 Godina
25.07.00, 23 Godina
Miriam Bianca Bulgaru vs. Nikoletta Muller - Međusobni mečevi
22.07.18 | 1. kolo kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Nikoletta Muller | 6-2, 7-5 | detalj meča | Baja | zemlja |
Miriam Bianca Bulgaru form & Nikoletta Muller form
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
W75 Koper - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Cristina Dinu | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 6-2, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
31.03.24 kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča |
Nikoletta Muller - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Liana Dvalishvili | 6-1, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Selina Atay | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 7-5, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Schueller | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bianca Bulat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Duru Kuscu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Jana Otzipka | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Stella Horacek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiya Soboleva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 1-6, 6-10 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Gozde Turhan | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.23 2. kolo kval. | vs. Kateryna Diatlova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Stina Larsson | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Kim | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Lola Maya Gutensohn | 2-6, 6-0, 10-8 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Magdalini Adaloglou | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arianna Nepomuceno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 5-7, 6-78 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ruxandra Bertea | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Diaz Adrover | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Dunya Charalampopoulos | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Didi Bredberg Canizares | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 4-6, 1-6 | detalj meča |