MEČ
30.10.17 | kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Estrella Cabeza-Candela | 6-3, 4-6, 6-0 | Sant Cugat | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miriam Bianca Bulgaru vs. Estrella Cabeza-Candela - Međusobni mečevi
30.10.17 | kval. | Miriam Bianca Bulgaru | Estrella Cabeza-Candela | 6-3, 4-6, 6-0 | detalj meča | Sant Cugat | zemlja |
Miriam Bianca Bulgaru form & Estrella Cabeza-Candela form
Miriam Bianca Bulgaru - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 7-61, 3-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-64, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Francesca Curmi | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Marina Melnikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Bartunkova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 2-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
31.01.24 2. kolo | vs. Dominika Salkova | - | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Yexin Ma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Renata Zarazua | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Eva Vedder | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Julia Riera | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Amina Anshba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Ajla Tomljanovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 6-74, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-3, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Dalila Spiteri | 6-2, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Katharina Hobgarski | 6-2, 6-73, 6-74 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Marina Bassols Ribera | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Estrella Cabeza-Candela - Posljednji mečevi
W25 Seville - zemlja | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Nadia Podoroska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.10.19 1. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Angela Fita Boluda | 3-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Gemma Lairon Navarro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alba Rey Garcia | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
17.09.19 1. kolo | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 6-3, Ane Mintegi Del Olmo - odustajanje | detalj meča | |
W60 Les - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, - Estrella Cabeza-Candela - odustajanje | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sherazad Reix | 2-2, Sherazad Reix - odustajanje | detalj meča | |
W25 Obidos - tepih | ||||
03.04.19 1. kolo | vs. Georgina Garcia-Perez | 6-2, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Xinyu Wang | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Vladica Babic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Shrewsbury - dvorana | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 5-7, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Sant Cugat - zemlja | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.10.18 1. kolo | vs. Nicoleta Dascalu | 6-3, 2-6, 3-1, Nicoleta Dascalu - odustajanje | detalj meča | |
Seville - zemlja | ||||
16.10.18 1. kolo | vs. Andreea Rosca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Roja De - zemlja | ||||
12.10.18 Četvrtfinale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 0-6, 6-74 | detalj meča | |
11.10.18 2. kolo | vs. Olga Saez Larra | 3-6, 6-3, 4-0, Olga Saez Larra - odustajanje | detalj meča | |
09.10.18 1. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Megi Khmiadashvili | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
17.06.18 Finale | vs. Aliona Bolsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
16.06.18 Polufinale | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Mia Eklund | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.06.18 2. kolo | vs. Jessica Ho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
06.06.18 1. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
18.05.18 Četvrtfinale | vs. Sara Sorribes Tormo | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.05.18 2. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča |