Russia
21.01.98, 26 Godina
21.01.98, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Valentina Mokrova vs. Mira Antonitsch - Međusobni mečevi
29.02.16 | kval. | Mira Antonitsch | Valentina Mokrova | 6-0, 6-1 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Valentina Mokrova form & Mira Antonitsch form
Valentina Mokrova - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Maria Oreshkina | 0-2, - Valentina Mokrova - odustajanje | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Daryna Gukasyan | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Engis - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Deborah Kerfs | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Emma Janssen | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Schoonhoven - zemlja | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Donnaroza Gouvernante | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
22.08.16 1. kolo | vs. Mathilde Devits | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.08.16 2. kolo kval. | vs. Pauline Demel | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
22.08.16 kval. | vs. Emilia Gaelle Dejonckheere | 5-5, Emilia Gaelle Dejonckheere - odustajanje | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Michaela Boev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Lena Delfosse | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.03.16 1. kolo kval. | vs. Jin Ju Lee | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
29.02.16 kval. | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Ana Biskic | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.02.16 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
09.11.15 1. kolo kval. | vs. Imke Schluenzen | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
02.11.15 1. kolo | vs. Sandra Andriamarosoa | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
02.11.15 kval. | vs. Emna Fahmia | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
12.10.15 1. kolo | vs. Sofie Oyen | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
21.09.15 1. kolo | vs. Sadafmoh Tolibova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.09.15 kval. | vs. Oceane Mialon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
14.09.15 1. kolo | vs. Julia Vulpio | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
14.09.15 kval. | vs. Emna Fahmia | Emna Fahmia - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
24.08.15 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
17.08.15 kval. | vs. Margaux Bovy | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo | vs. Quirine Lemoine | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo | vs. Ornella Gentile | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Xenia Oberson | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Vienna - zemlja | ||||
03.08.15 1. kolo kval. | vs. Aneta Miksovska | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
20.07.15 1. kolo kval. | vs. Valentine Bacher | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
06.07.15 2. kolo kval. | vs. Fanny Caramaro | 5-7, 1-6 | detalj meča |
Mira Antonitsch - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - odustajanje | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.20 Polufinale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 Četvrtfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detalj meča |