INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Carol Zhao vs. Mira Antonitsch - Međusobni mečevi
01.04.17 | Četvrtfinale | Mira Antonitsch | Carol Zhao | 6-4, 6-2 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Carol Zhao form & Mira Antonitsch form
Carol Zhao - Posljednji mečevi
San Luis - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Lea Ma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Victoria Rodriguez | 3-6, 1-3, - Carol Zhao - odustajanje | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Sachia Vickery | 7-5, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Jessica Failla | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W100 Irapuato - tvrda | ||||
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Jule Niemeier | 6-76, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W75 Rome - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Robin Anderson | 1-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 2. kolo kval. | vs. Katie Volynets | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 7-67 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 0-6, 2-5, - Carol Zhao - odustajanje | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Harriet Dart | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
21.10.23 Polufinale | vs. Zhuoxuan Bai | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Timea Babos | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Nao Hibino | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Xinyu Jiang | 6-3, 4-6, 7-68 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Sofia Kenin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.09.23 kval. | vs. Raveena Kingsley | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 1. kolo kval. | vs. Ellen Perez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
10.09.23 kval. | vs. Valeria Savinykh | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Na-Lae Han | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Mira Antonitsch - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - odustajanje | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.20 Polufinale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 Četvrtfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detalj meča |