Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
30.09.93, 30 Godina
30.09.93, 30 Godina
Mina Hodzic vs. Liv Geurts - Međusobni mečevi
28.08.17 | kval. | Mina Hodzic | Liv Geurts | 6-2, 6-1 | detalj meča | Schoonhoven | zemlja |
Mina Hodzic form & Liv Geurts form
Mina Hodzic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Liv Geurts - Posljednji mečevi
Schoonhoven - zemlja | ||||
28.08.17 1. kolo kval. | vs. Femke Mars | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Mina Hodzic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Rotterdam - zemlja | ||||
24.08.17 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
23.08.17 1. kolo | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-75, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
21.08.17 2. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
21.08.17 kval. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.17 kval. | vs. Francesca Jones | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
14.08.17 1. kolo kval. | vs. Judith Van Kessel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
14.08.17 2. kolo kval. | vs. Natascha Kennis | 5-2, Natascha Kennis - odustajanje | detalj meča | |
Alphen aan - zemlja | ||||
06.09.16 1. kolo | vs. Nikki Luttikhuis | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.16 kval. | vs. Marilene Van Beek | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Lotte Van Leeuwen | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.16 2. kolo | vs. Nina Kruijer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.08.16 1. kolo | vs. Sviatlana Pirazhenka | 3-6, 6-4, 7-64 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Maren Sundermeier | 6-3, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Vaishali Jorge | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
17.08.15 1. kolo kval. | vs. Karolina Snita | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
17.08.15 kval. | vs. Erika Vogelsang | 3-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.08.15 2. kolo | vs. Kelly Versteeg | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
17.08.15 1. kolo | vs. Britt Schreuder | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
08.06.15 1. kolo | vs. Agnes Bukta | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
18.08.14 2. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
21.07.14 2. kolo kval. | vs. Lea Gasparovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Devon Kuijstermans | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
Breda - zemlja | ||||
23.06.14 2. kolo kval. | vs. Deborah Kerfs | 7-5, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
23.06.14 1. kolo kval. | vs. Valentina Mokrova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Alkmaar - zemlja | ||||
16.06.14 1. kolo kval. | vs. Britt Schreuder | - Liv Geurts - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Kaarst - tepih | ||||
20.01.14 1. kolo kval. | vs. Anna Korzeniak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Enschede - zemlja | ||||
19.08.13 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
22.07.13 1. kolo kval. | vs. Evelyne Dom | 6-1, 6-2 | detalj meča |