Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
25.11.98, 25 Godina
25.11.98, 25 Godina
Mina Hodzic vs. Katarzyna Kubicz - Međusobni mečevi
04.07.16 | kval. | Mina Hodzic | Katarzyna Kubicz | 6-3, 5-7, 7-65 | detalj meča | Amstelveen | zemlja |
Mina Hodzic form & Katarzyna Kubicz form
Mina Hodzic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Martina Puvill | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Augusta Lucia Grau Kristensen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Silvia Alejo | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Nika Radisic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Feistel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
19.11.23 Finale | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Sarah Tatu | 7-61, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Tamarit | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-74, 6-75 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Elena Molla Pons | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Wozuko Mdlulwa | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Lopez Bonet | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Maria Andrienko | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Katarzyna Kubicz - Posljednji mečevi
Gatineau - tvrda | ||||
17.07.17 1. kolo kval. | vs. Chanelle Van Nguyen | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Winnipeg - tvrda | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Indian Harbour - zemlja | ||||
10.04.17 1. kolo kval. | vs. Anca Craciun | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
13.03.17 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
06.03.17 1. kolo kval. | vs. Anca Craciun | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
16.01.17 1. kolo kval. | vs. Shannon Hudson | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Toronto - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
31.10.16 2. kolo kval. | vs. Brindtha Ramasamy | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Saguenay - dvorana | ||||
17.10.16 2. kolo kval. | vs. Mari Osaka | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Daniella Moreno-Kaste | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Slovenska Lupca - zemlja | ||||
17.08.16 1. kolo | vs. Wiktoria Kulik | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
15.08.16 2. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.08.16 kval. | vs. Adel-Byanu Abidullina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Plzen - zemlja | ||||
01.08.16 1. kolo kval. | vs. Monika Kilnarova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Maaseik - zemlja | ||||
26.07.16 1. kolo | vs. Fatma Al Nabhani | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.16 1. kolo kval. | vs. Charlotte Swaans | 3-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
25.07.16 2. kolo kval. | vs. Janine Hemmes | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
25.07.16 kval. | vs. Erika Vogelsang | Erika Vogelsang - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Olomouc - zemlja | ||||
11.07.16 2. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.16 1. kolo kval. | vs. Ivana Kopsova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Amstelveen - zemlja | ||||
04.07.16 kval. | vs. Mina Hodzic | 3-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
04.07.16 1. kolo kval. | vs. Jonna Schroeder | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
04.07.16 2. kolo kval. | vs. Carlotta Ripa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Torun - zemlja | ||||
27.06.16 1. kolo kval. | vs. Tereza Kolarova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
10.06.16 Četvrtfinale | vs. Nicole Coopersmith | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
08.06.16 2. kolo | vs. Weronika Jasmina Forys | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
07.06.16 1. kolo | vs. Joanna Dobrowolska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Warsaw - zemlja | ||||
27.05.16 Polufinale | vs. Deborah Chiesa | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.16 Četvrtfinale | vs. Katharina Lehnert | 6-2, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
25.05.16 2. kolo | vs. Emma Laine | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča |