Greece
19.09.01, 22 Godina
19.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
01.10.00, 23 Godina
01.10.00, 23 Godina
Kyriaki Mitsou vs. Milica Vujovic - Međusobni mečevi
24.03.18 | 1. kolo kval. | Milica Vujovic | Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-2 | detalj meča | Heraklion | zemlja |
Kyriaki Mitsou form & Milica Vujovic form
Kyriaki Mitsou - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mia Mayerova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Georgia Kalamaris | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Chloe Cirotte | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Antonia-Eleni Bazou | 6-4, 6-71, 12-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Adelina Krueger | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Kristin Yordanova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Petric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Darya Astakhova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sarah Nikocevic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Milica Vujovic - Posljednji mečevi
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Mila Mejic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
11.07.18 1. kolo | vs. Gabriela Pantuckova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenija Varesanovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Maria Zotova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
04.06.18 kval. | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.18 2. kolo kval. | vs. Matea Mihaljevic | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Lorena Gavric | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Cemre Anil | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
05.05.18 2. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 2-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Klaudia Fedosenkova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Dorothea Ciutescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Kyriaki Mitsou | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Marlies Szupper | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Tiziana Marie Schomburg | 0-6, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.02.18 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Stankovic | 6-3, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.02.18 1. kolo kval. | vs. Lisa-Maria Moser | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
19.09.17 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
04.09.17 1. kolo kval. | vs. Candace Olivia Pedro | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.17 kval. | vs. Tea Faber | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.08.17 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Domnina | 1-6, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
28.08.17 kval. | vs. Ema Vasic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
23.08.17 1. kolo | vs. Marie Benoit | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
07.08.17 kval. | vs. Ioana Gaspar | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-66, 6-3 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Anna Khudoley | 6-74, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
10.07.17 2. kolo kval. | vs. Kristina Miletic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
03.07.17 1. kolo kval. | vs. Hana Pektorova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 6-1 | detalj meča |