Serbia
10.02.00, 24 Godina
10.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovenia
18.09.98, 25 Godina
18.09.98, 25 Godina
Mila Mejic vs. Moni Potrc - Međusobni mečevi
11.09.17 | kval. | Mila Mejic | Moni Potrc | 6-1, 6-4 | detalj meča | Szekesfehervar | zemlja |
Mila Mejic form & Moni Potrc form
Mila Mejic - Posljednji mečevi
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Eszter Meri | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalia Pietras | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Vrnjacka Banja - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Lana Sipek | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Sejla Agic | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Anja Gal | 6-2, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
23.07.18 kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.18 1. kolo | vs. Maria Del Rosario Vazquez | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 7-64, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Katarina Dukic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Panna Udvardy | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Andjela Reljic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Bianca Behulova | 6-3, 1-6, 6-77 | detalj meča | |
Hodmezovasarhely - zemlja | ||||
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 3-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
02.06.18 1. kolo kval. | vs. Andrijana Stoilkovic | 0-6, 6-4, 6-76 | detalj meča | |
Nis - zemlja | ||||
28.05.18 kval. | vs. Rebeca Pereira | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Teodora Mitrovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 7-63, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
06.05.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.05.18 1. kolo kval. | vs. Matea Mamic | 6-75, 6-2, 7-5 | detalj meča | |
Balatonboglar - zemlja | ||||
30.04.18 kval. | vs. Anna-Giulia Remondina | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
29.04.18 1. kolo kval. | vs. Eva Siska | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.03.18 kval. | vs. Vasiliki Karvouni | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
25.03.18 2. kolo kval. | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.03.18 1. kolo kval. | vs. Anais Gabriel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
18.03.18 2. kolo kval. | vs. Piia Suomalainen | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Julia Nina Jankovic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.03.18 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 3-6, 0-6 | detalj meča |
Moni Potrc - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Adrienn Nagy | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 0-6, 6-77 | detalj meča | |
W60 Zagreb - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Elisa Cesarina Vincenti | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ela Platenikova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Catez - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Laura Radakovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Krsko - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Natalia Fehr | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Martina Augello | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Bianca Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kaposvar - zemlja | ||||
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Fanni Gecsek | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Szekesfehervar - zemlja | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Alena Fomina | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Vrnjacka - zemlja | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Lara Panfilov | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Darja Suvirdjonkova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tucepi - zemlja | ||||
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Anita Gavran | 5-7, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.18 kval. | vs. Alexandra Petric | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Anda Ghinga | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Shatoo Mohamad | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
28.10.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Sharonova | 6-73, 7-5, 6-76 | detalj meča | |
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Iulia Savescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
05.09.18 kval. | vs. Nikola Breckova | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. Natalie Augustinova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Radka Buzkova | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Laura Maluniakova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Iva Primorac | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Kaposvar - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Karolina Berankova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Andjela Reljic | 6-4, 6-3 | detalj meča |