USA
31.10.02, 21 Godina
31.10.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
17.02.99, 25 Godina
17.02.99, 25 Godina
Sophie Abrams vs. Mika Misgav - Međusobni mečevi
28.11.16 | 1. kolo kval. | Mika Misgav | Sophie Abrams | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | Tel Aviv | tvrda |
Sophie Abrams form & Mika Misgav form
Sophie Abrams - Posljednji mečevi
W25 Pelham - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Kennedy Shaffer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
17.05.21 1. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Norman - dvorana | ||||
03.12.19 kval. | vs. Sophia Hatton | 4-6, 6-4, 9-11 | detalj meča | |
02.12.19 1. kolo kval. | vs. Tiffany Reese | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Dallas - tvrda | ||||
22.10.19 kval. | vs. Vanessa Ong | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Jaedan Brown | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W15 Norman - tvrda | ||||
01.10.19 kval. | vs. Madison Appel | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
30.09.19 1. kolo kval. | vs. Elyssa Ducret | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Lawrence - tvrda | ||||
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Lexington - tvrda | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Dabin Kim | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shreveport - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Gracie Epps | 3-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Alyse Cormier | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Sanaz Marand | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Jackson - zemlja | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Alesya Yakubovich | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Lawrence - dvorana | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Kelly Williford | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tyler - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Julia Elbaba | 7-5, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Charleston - zemlja | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Joelle Kissell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Lubbock - tvrda | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Lexington - tvrda | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Evansville - tvrda | ||||
24.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Baranovski | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Baton Rouge - tvrda | ||||
19.06.18 2. kolo kval. | vs. Francesca Fusinato | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Osprey - zemlja | ||||
22.05.18 1. kolo kval. | vs. Dagmar Zdrubecka | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
09.04.18 1. kolo kval. | vs. Gail Brodsky | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Jackson - zemlja | ||||
03.04.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Nemtsova | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.04.18 1. kolo kval. | vs. Lydia Lee | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Tampa - zemlja | ||||
13.03.18 kval. | vs. Jaleesa Leslie | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Mulville | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
11.03.18 1. kolo kval. | vs. Eva Raszkiewicz | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Orlando - zemlja | ||||
04.03.18 1. kolo kval. | vs. Aldila Sutjiadi | 2-6, 3-6 | detalj meča |
Mika Misgav - Posljednji mečevi
W15 Netanya - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Adva Dabah | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 3-6, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
27.06.17 1. kolo | vs. Anna Kubareva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Varvara Gracheva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
05.12.16 1. kolo kval. | vs. Yana Bogodist | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
05.12.16 2. kolo kval. | vs. Sean Lodzki | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Sophie Abrams | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
28.11.16 2. kolo kval. | vs. Vlada Medvedcova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
03.10.16 1. kolo kval. | vs. Yara Abed | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.10.16 kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Tiberias - tvrda | ||||
26.09.16 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.09.16 kval. | vs. Tamara Barad Itzhaki | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
12.09.16 1. kolo kval. | vs. Kseniya Sundin | 6-1, 5-0, Kseniya Sundin - odustajanje | detalj meča | |
12.09.16 kval. | vs. Jane Wasserson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
23.05.16 2. kolo kval. | vs. Mary Catherine Haffey | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
30.11.15 1. kolo kval. | vs. Nicole Nadel | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
23.11.15 2. kolo kval. | vs. Maayan Shtern | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
23.11.15 kval. | vs. Daria Orichkevitch | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Ramat Hasharon - tvrda | ||||
19.10.15 kval. | vs. Sofya Dobronevskaya | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.10.15 1. kolo kval. | vs. Nikol Zaikin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
19.10.15 2. kolo kval. | vs. Maayan Shtern | 6-4, 6-1 | detalj meča |