MEČ
13.08.20 | 1. kolo | Mika Dagan Fruchtman | Yarden Akler | 3-0, - odustajanje | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.04.99, 24 Godina
22.04.99, 24 Godina
Mika Dagan Fruchtman vs. Yarden Akler - Međusobni mečevi
13.08.20 | 1. kolo | Mika Dagan Fruchtman | Yarden Akler | 3-0, Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | All Lower | zemlja |
Mika Dagan Fruchtman form & Yarden Akler form
Mika Dagan Fruchtman - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Kiara Cvetkovic | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuho Arakawa | 6-2, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo | vs. Julaluck Sae-Eung | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
08.06.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jia-Jing Lu | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Chompoothip Jandakate | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Nikita Liebkind | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 0-3, - Mika Dagan Fruchtman - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
21.02.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 6-2, 6-75, 7-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.02.23 1. kolo | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W60 Meitar - tvrda | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Tamar Yaffe | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
02.10.22 Finale | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.10.22 Polufinale | vs. Jessica Hinojosa Gomez | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Maria Rivera Corado | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Sara Seivane Torres | 7-63, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Leticia Garcia Vidal | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
23.09.22 2. kolo | vs. Salma Ewing | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
20.09.22 1. kolo | vs. Erika Sandor-Zur | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Verginie Tchakarova | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.22 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Marine Szostak | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |