Republic of Korea
15.03.00, 24 Godina
15.03.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Republic of Korea
02.06.94, 29 Godina
02.06.94, 29 Godina
Mijeong Park vs. Dabin Oh - Međusobni mečevi
12.08.18 | 1. kolo kval. | Mijeong Park | Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | Gimcheon | tvrda |
20.05.18 | 1. kolo kval. | Mijeong Park | Dabin Oh | 7-63, 6-4 | detalj meča | Changwon | tvrda |
Mijeong Park form & Dabin Oh form
Mijeong Park - Posljednji mečevi
W25 Changwon - tvrda | ||||
30.05.23 kval. | vs. Yujin Ahn | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Subin Park | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumin Lee | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Juae Shin | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
22.08.22 kval. | vs. Subin Park | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Yelin Kim | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
09.06.22 2. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.06.22 1. kolo | vs. Yeong Won Jeong | 3-0, Yeong Won Jeong - odustajanje | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Heerae Im | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Yassamine Boudjadi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ayumi Morita | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Cherry Kim | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Astrid Schmits | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Zhuoma Ni Ma | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Da Ye Kim | 0-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Suzuho Oshino | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Hyojung Yea | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.09.18 kval. | vs. Seon Young Um | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.09.18 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
14.08.18 kval. | vs. Sinhee Kim | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Wing Kiu Jacqueline Lam | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Changwon - tvrda | ||||
21.05.18 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Dabin Oh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.17 kval. | vs. Eunji Lim | 7-66, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
04.09.17 2. kolo kval. | vs. Se-Hyun Kim | 2-6, 6-1, 7-5 | detalj meča |
Dabin Oh - Posljednji mečevi
W25 Incheon - tvrda | ||||
06.06.22 kval. | vs. Han Hyeongju | 6-1, 6-72, 8-10 | detalj meča | |
05.06.22 2. kolo kval. | vs. Hyeyeong Lim | 1-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
29.05.22 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Amber Marshall | 6-76, 5-7 | detalj meča | |
W15 Yeongwol - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Jiho Shin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Sihyeong Cho | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Ryeong Gyeong Park | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
18.06.19 kval. | vs. Jiho Shin | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Mi Jin Kim | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gimcheon - tvrda | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. So-Ra Lee | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
12.06.19 1. kolo | vs. Hyeseo Shin | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
11.06.19 kval. | vs. Haine Ogata | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Incheon - tvrda | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Goyang - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Changwon - tvrda | ||||
15.05.19 1. kolo | vs. Hanna Chang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 3-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Dami Lee | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Ha Yeong Ryu | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Yeongwol - tvrda | ||||
29.08.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
21.08.18 1. kolo | vs. Ah Song | 5-3, Ah Song - odustajanje | detalj meča | |
21.08.18 kval. | vs. Jeongyun Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.08.18 2. kolo kval. | vs. Dainhee Kim | Dainhee Kim - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Soyeon Park | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Gimcheon - tvrda | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Mijeong Park | 2-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
Daegu - tvrda | ||||
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Hyojin Kong | 7-65, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Gyeongsan - tvrda | ||||
11.06.18 2. kolo kval. | vs. I-Hsuan Cho | 6-2, 2-6, 1-6 | detalj meča |