Georgia
16.06.95, 28 Godina
16.06.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Barbare Eristavi vs. Mihaela Djakovic - Međusobni mečevi
05.12.18 | 2. kolo kval. | Mihaela Djakovic | Barbare Eristavi | 6-4, 6-4 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Barbare Eristavi form & Mihaela Djakovic form
Barbare Eristavi - Posljednji mečevi
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
06.06.22 kval. | vs. Maria Sholokhova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Shebekina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
23.05.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gurianova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Dana Shakirova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
17.05.21 kval. | vs. Anastasia Bursa | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.05.19 2. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.19 1. kolo | vs. Sofia Vaynberg | 2-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
30.04.19 kval. | vs. Csilla Argyelan | 5-1, Csilla Argyelan - odustajanje | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Alisa Rastegaeva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Utaka Kishigami | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
05.12.18 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Sara Mannschott | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
25.11.18 2. kolo kval. | vs. Sofia Dmitrieva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
24.11.18 1. kolo kval. | vs. Reka Zadori | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
19.11.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
19.09.18 1. kolo | vs. Anastasia Zolotareva | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
13.07.15 kval. | vs. Madison Bourguignon | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
06.07.15 1. kolo kval. | vs. Adeliya Zabirova | 7-5, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
24.09.12 1. kolo kval. | vs. Hilda Melander | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Batumi - tvrda | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Yerevan - zemlja | ||||
10.10.11 1. kolo | vs. Nune Khachatryan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Telavi - zemlja | ||||
26.09.11 1. kolo kval. | vs. Dalila Jakupovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
19.09.11 1. kolo kval. | vs. Viktoryia Kisialeva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tbilisi - zemlja | ||||
12.09.11 1. kolo | vs. Vladislava Kuzmenkova | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
04.04.11 1. kolo kval. | vs. Lorenza Stefanelli | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
28.03.11 2. kolo kval. | vs. Anaeve Pain | 0-6, 2-6 | detalj meča |
Mihaela Djakovic - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Iva Primorac | 6-2, 1-1, Iva Primorac - odustajanje | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Iankovskaia | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Lucia Cortez Llorca | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ivet Sala Sanchez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Fiona Ganz | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
29.02.24 1. kolo | vs. Sofia Carpi | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Jessica Bertoldo | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Arina Arifullina | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Gina Feistel | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Ruth Roura Llaverias | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sarah Tatu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Ferrer Perez | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Sylvie Zund | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Pauline Courcoux | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
18.09.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Holly Hutchinson | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Kundali Majgaine | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Pemra Ozgen | 4-6, 1-4, - Mihaela Djakovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.23 kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 2-6 | detalj meča |