Belarus
24.12.99, 24 Godina
24.12.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Japan
02.08.93, 30 Godina
02.08.93, 30 Godina
Kristina Vasina vs. Michiru Furuya - Međusobni mečevi
02.12.18 | 1. kolo kval. | Michiru Furuya | Kristina Vasina | 6-1, 6-0 | detalj meča | Antalya | tvrda |
Kristina Vasina form & Michiru Furuya form
Kristina Vasina - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Graovac | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Jooyeon Jeong | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
02.12.18 1. kolo kval. | vs. Michiru Furuya | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
28.10.18 1. kolo kval. | vs. Assel Tuzelbekova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Aryna Filistovich | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
02.06.18 2. kolo kval. | vs. Palina Babaryko | 6-1, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
22.04.18 2. kolo kval. | vs. Jennifer Luikham | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.04.18 1. kolo kval. | vs. Eleanor Scarff | 6-4, 0-6, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
14.04.18 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
04.03.18 2. kolo kval. | vs. Emily Meyer | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
13.06.16 1. kolo kval. | vs. Anapryienka Daniela | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Minsk - zemlja | ||||
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Natalia Belova | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Michiru Furuya - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Hikaru Yoshikawa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
09.10.23 kval. | vs. Nagomi Higashitani | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Kanai | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Anri Nagata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Shria Atturu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.06.23 1. kolo kval. | vs. Paavanii Paathak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Seri Nayuki | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Kofu - tvrda | ||||
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Karen Tsutsumi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yuna Ohashi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.10.22 2. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Makinohara - trava | ||||
03.10.22 1. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
25.09.22 2. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Yokohama - tvrda | ||||
03.03.20 1. kolo kval. | vs. Himeno Sakatsume | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
20.02.20 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.20 1. kolo | vs. Olivia Gram | 6-4, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
11.02.20 kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Eleonore Tchakarova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cancun - tvrda | ||||
04.02.20 1. kolo | vs. Nathaly Kurata | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Nonthaburi - tvrda | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Nadia Ravita | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Juliette Daries | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hua - tvrda | ||||
12.11.19 kval. | vs. Chompoothip Jandakate | 3-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
11.11.19 1. kolo kval. | vs. Jaipet Anontaweesil | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Nadezda Khalturina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Hua - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Mingyang Liu | 5-7, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nanao - tepih | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 2-6, 1-6 | detalj meča |