INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michika Ozeki vs. Boyan Wang - Međusobni mečevi
26.05.14 | 1. kolo | Michika Ozeki | Boyan Wang | 6-1, 7-5 | detalj meča | Balikpapan | tvrda |
26.08.13 | 1. kolo | Michika Ozeki | Boyan Wang | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | Yeong Wol | tvrda |
18.06.12 | kval. | Boyan Wang | Michika Ozeki | 6-3, 5-7, 6-4 | detalj meča | Mie | trava |
19.03.12 | 1. kolo kval. | Boyan Wang | Michika Ozeki | 6-3, 6-2 | detalj meča | Kofu | tvrda |
Michika Ozeki form & Boyan Wang form
Michika Ozeki - Posljednji mečevi
W35 Indore - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Maaya Rajeshwaran Revathi | 5-7, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Anjali Rathi | 6-74, 6-3, 11-9 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Anjali Rathi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Apurva Vemuri | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Sonal Patil | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Yubarani Banerjee | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Polina Kudermetova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Pehal Kharadkar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Humera Baharmus | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-3, 3-6, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Nana Kawagishi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Malak El Allami | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Marie Vogt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 7-612 | detalj meča | |
W25 Hamamatsu - tepih | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-71, 4-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Makinohara - tepih | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Hiromi Abe | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-0, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
18.09.23 1. kolo | vs. Haruna Arakawa | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Perth - tvrda | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Taylah Preston | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
04.09.23 kval. | vs. Salakthip Ounmuang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Britney Chiu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Salakthip Ounmuang | 0-6, 0-2, - Michika Ozeki - odustajanje | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Himari Sato | 6-71, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Boyan Wang - Posljednji mečevi
Hua Hin - tvrda | ||||
08.05.17 1. kolo kval. | vs. Nudnida Luangnam | 1-4, - Boyan Wang - odustajanje | detalj meča | |
Liuzhou - tvrda | ||||
24.10.16 2. kolo kval. | vs. Ching-Wen Hsu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo kval. | vs. Jiaqi Yang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
Suzhou - tvrda | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Shangqing Yang | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Anning - zemlja | ||||
13.06.16 2. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Solo - tvrda | ||||
09.06.14 1. kolo | vs. Xinyu Gao | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Tarakan - dvorana | ||||
02.06.14 1. kolo | vs. Natasha Palha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
02.06.14 2. kolo | vs. Zhaoxuan Yang | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Balikpapan - tvrda | ||||
26.05.14 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
19.05.14 1. kolo | vs. Jessica Moore | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Aning - zemlja | ||||
28.04.14 1. kolo kval. | vs. Ai Wen Zhu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.04.14 2. kolo kval. | vs. Jiayuan Xue | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
28.04.14 kval. | vs. Riko Sawayanagi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Nanning - tvrda | ||||
21.04.14 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
24.03.14 1. kolo | vs. Naoko Eto | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.03.14 2. kolo | vs. Fangzhou Liu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
17.03.14 2. kolo kval. | vs. Mengyao Yi | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.03.14 kval. | vs. Xuliu Sun | 3-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
Shenzhen - tvrda | ||||
10.03.14 1. kolo | vs. Haochen Tang | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
03.03.14 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
24.02.14 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.02.14 1. kolo | vs. Olena Kyrpot | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
17.02.14 2. kolo | vs. Giorgia Marchetti | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
17.02.14 Četvrtfinale | vs. Diana Enache | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
30.12.13 1. kolo kval. | vs. Man Ying Maggie Ng | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.12.13 1. kolo | vs. Misa Eguchi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
30.12.13 kval. | vs. Xinyun Han | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Phuket - dvorana | ||||
11.11.13 1. kolo | vs. Chanikarn Silakul | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.11.13 1. kolo kval. | vs. Ai Kamiyoshihara | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.11.13 kval. | vs. Tatyana Grigoryan | 6-2, 6-0 | detalj meča |