Russia
12.05.97, 26 Godina
12.05.97, 26 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
26.02.94, 30 Godina
26.02.94, 30 Godina
Arina Kuznetsova vs. Michele Erkens - Međusobni mečevi
10.11.14 | kval. | Michele Erkens | Arina Kuznetsova | 6-1, 7-5 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Arina Kuznetsova form & Michele Erkens form
Arina Kuznetsova - Posljednji mečevi
Monastir - tvrda | ||||
25.10.18 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 1-6, - Arina Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 6-2, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Justine Bryson | 2-5, - Arina Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
09.10.18 kval. | vs. Kelia Le Bihan | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
08.10.18 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Sabina Shaydullina | 0-3, - Arina Kuznetsova - odustajanje | detalj meča | |
Kazan - zemlja | ||||
28.07.18 2. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova (1997) | 6-4, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Nathalie Johansson | 6-1, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
24.04.18 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Tunis - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Bol - zemlja | ||||
20.04.15 1. kolo kval. | vs. Antonela Susak | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
09.03.15 2. kolo kval. | vs. Andreia Beberechi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Annelyi Pokras | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.11.14 kval. | vs. Michele Erkens | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
24.03.14 2. kolo kval. | vs. Nora Niedmers | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.03.14 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | Ena Kajevic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
17.03.14 1. kolo kval. | vs. Lauren Harrington | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Tsvetanka Trifonova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Istanbul - dvorana | ||||
23.12.13 1. kolo kval. | vs. Ivanka Karamalak | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
16.12.13 kval. | vs. Camille Cheli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.12.13 1. kolo kval. | vs. Natalia Zorgovska | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Pelham - zemlja | ||||
08.04.13 1. kolo kval. | vs. Anastasia Kharchenko | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Jackson - zemlja | ||||
01.04.13 1. kolo kval. | vs. Miriam Ruth Lane | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Petersburg - zemlja | ||||
27.08.12 kval. | vs. Margarita Shmeleva | 3-6, 1-6 | detalj meča |
Michele Erkens - Posljednji mečevi
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Essen - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Kimberley Zimmermann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
02.04.18 2. kolo kval. | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
27.03.18 2. kolo kval. | vs. Sara Cakarevic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Annick Melgers | 6-4, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Elizabeth James | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.10.16 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-70, 0-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.10.16 1. kolo kval. | vs. Sol Maria Terracina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.10.16 kval. | vs. Cindy Castille | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
Essen - zemlja | ||||
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Sophia Kovalets | 6-2, 1-0, Sophia Kovalets - odustajanje | detalj meča | |
06.06.16 2. kolo kval. | vs. Akgul Amanmuradova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
16.05.16 kval. | vs. Leonie Kung | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
23.03.15 1. kolo | vs. Natalija Sipek | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
16.03.15 1. kolo | vs. Diana Enache | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
El Kantaoui - tvrda | ||||
09.03.15 kval. | vs. Justina Mikulskyte | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Klara Alenas | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
02.02.15 kval. | vs. Di Zhao | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.02.15 2. kolo kval. | vs. Viyaleta Shatalova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
26.01.15 1. kolo kval. | vs. Yijia Shao | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Kaarst - tepih | ||||
19.01.15 1. kolo kval. | vs. Anna Fischer | 7-5, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
17.11.14 2. kolo kval. | vs. Rebeka Stolmar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.11.14 1. kolo kval. | vs. Nevena Georgieva | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
10.11.14 kval. | vs. Arina Kuznetsova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
10.11.14 1. kolo kval. | vs. Diletta Alessandrelli | 2-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.11.14 1. kolo | vs. Melis Sezer | 6-2, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
15.09.14 2. kolo kval. | vs. Nina-Isabella Scholten | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
08.09.14 2. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Galati - zemlja | ||||
01.09.14 kval. | vs. Daniela Ciobanu | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
01.09.14 1. kolo kval. | vs. Andreea Cula | 6-2, 6-1 | detalj meča |