MEČ
01.03.20 | 1. kolo kval. | Michaela Niedermeier | Keira Blackbeard | 6-0, 6-2 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Germany
16.09.96, 27 Godina
16.09.96, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Canada
14.07.03, 20 Godina
14.07.03, 20 Godina
Michaela Niedermeier vs. Keira Blackbeard - Međusobni mečevi
01.03.20 | 1. kolo kval. | Michaela Niedermeier | Keira Blackbeard | 6-0, 6-2 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Michaela Niedermeier form & Keira Blackbeard form
Michaela Niedermeier - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Diana Krasnova | 0-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Gabriela Duca | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Keira Blackbeard | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Petia Arshinkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
07.10.19 kval. | vs. Ioana Zvonaru | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Adelina Baravi | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - tvrda | ||||
01.10.19 kval. | vs. Anja Wildgruber | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Arabella Koller | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Maria Gomez | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Keira Blackbeard - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Yu Shan | 1-6, 7-66, 10-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Inka Wawrzkiewicz | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 kval. | vs. Antonia Aragosa | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | Milana Safiullina - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Melis Sakiroglu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelina Takhmazyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Shivaani Ganesh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Bossi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Laura Visintini | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Meriem Makhlouf | - Keira Blackbeard - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | 2-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Daria Frayman | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.23 kval. | vs. Andrea Roots | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Saumya Vig | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
07.05.23 kval. | vs. Beatrise Zeltina | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Nino Natsvlishvili | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | Meryem Alexandra Guener - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |