MEČ
15.05.17 | 2. kolo kval. | Michaela Honcova | Veronika Koberlingova | 6-2, 6-2 | Trnava | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
27.06.99, 24 Godina
27.06.99, 24 Godina
Michaela Honcova vs. Veronika Koberlingova - Međusobni mečevi
15.05.17 | 2. kolo kval. | Michaela Honcova | Veronika Koberlingova | 6-2, 6-2 | detalj meča | Trnava | zemlja |
Michaela Honcova form & Veronika Koberlingova form
Michaela Honcova - Posljednji mečevi
W15 Bratislava - zemlja | ||||
09.08.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.21 1. kolo kval. | vs. Denise Hrdinkova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
27.08.20 1. kolo | vs. Chantal Skamlova | 6-4, 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Tampere - dvorana | ||||
25.07.19 2. kolo | vs. Katriin Saar | 7-63, 4-6, 0-3, - Michaela Honcova - odustajanje | detalj meča | |
24.07.19 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Contrexeville - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Constance Sibille | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Denain - zemlja | ||||
02.07.19 1. kolo | vs. Sara Errani | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
's-Hertogenbosch - trava | ||||
08.06.19 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 3-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Rome - zemlja | ||||
07.05.19 kval. | vs. Alice Rame | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anna Pribylova | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W25 Pelham - zemlja | ||||
10.04.19 kval. | vs. Lorraine M. Guillermo | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
10.04.19 1. kolo | vs. Sesil Karatantcheva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Rasheeda Mcadoo | 6-2, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W80 Palm - zemlja | ||||
04.04.19 2. kolo | vs. Elitsa Kostova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.04.19 1. kolo | vs. Emily Fanning | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25+H Kazan - dvorana | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Alina Charaeva | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W25 Macon - dvorana | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Margot Yerolymos | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 3-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
12.02.19 kval. | vs. Miriam Kolodziejova | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Caroline Werner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
06.02.19 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Petange - dvorana | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Eleonora Molinaro | 6-76, 6-75 | detalj meča | |
Oslo - dvorana | ||||
23.10.18 1. kolo | vs. Anastasiya Shoshyna | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Joue Les - dvorana | ||||
17.10.18 2. kolo | vs. Amandine Hesse | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.10.18 1. kolo | vs. Tess Sugnaux | 7-5, 7-65 | detalj meča | |
Tianjin - tvrda | ||||
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Yana Sizikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
26.09.18 1. kolo | vs. Martina Caregaro | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Podgorica - zemlja | ||||
17.09.18 1. kolo | vs. Victoria Bosio | 6-4, 5-7, 6-72 | detalj meča | |
Zagreb - zemlja | ||||
05.09.18 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 1-6, 7-5, 1-6 | detalj meča |
Veronika Koberlingova - Posljednji mečevi
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
23.07.19 kval. | vs. Natalie Augustinova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
23.09.18 1. kolo kval. | vs. Adela Jarosova | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Ricany - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Nikola Novotna | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Petra Seresova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Baja - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo kval. | vs. Lilla Juhasz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.07.18 kval. | vs. Viktoria Surova | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
04.02.18 1. kolo kval. | vs. Kristyna Hrabalova | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Ivano Frankivsk - zemlja | ||||
01.08.17 1. kolo | vs. Viktoriya Gogol | 1-6, 0-3, - Veronika Koberlingova - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Anastassia Pantelic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 2. kolo kval. | vs. Jana Jablonovska | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Trnava - zemlja | ||||
15.05.17 1. kolo kval. | vs. Adriana Senkarova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
15.05.17 2. kolo kval. | vs. Michaela Honcova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Tucepi - zemlja | ||||
03.04.17 1. kolo kval. | vs. Olga Terletska | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
03.04.17 2. kolo kval. | vs. Gabriela Van De Graaf | 5-7, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
Trnava - dvorana | ||||
06.02.17 1. kolo kval. | vs. Tatiana Simova | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
06.02.17 2. kolo kval. | vs. Anna Slovakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
28.11.16 1. kolo kval. | vs. Ema Lazic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Bratislava - dvorana | ||||
07.11.16 kval. | vs. Barbora Miklova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.16 1. kolo kval. | vs. Claudia Giovine | Claudia Giovine - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Brno - zemlja | ||||
19.09.16 1. kolo kval. | vs. Paulina Czarnik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Prague - zemlja | ||||
05.09.16 1. kolo kval. | vs. Julia Przybylska | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
05.09.16 2. kolo kval. | vs. Caroline Ilowska | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
St. Poelten - zemlja | ||||
30.08.16 1. kolo | vs. Natasha Bredl | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
29.08.16 kval. | vs. Hana Pektorova | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
29.08.16 2. kolo kval. | vs. Katarina Trickovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
20.06.16 2. kolo kval. | vs. Taisiya Zakarlyuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Puszczykowo - tvrda | ||||
06.06.16 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
06.06.16 1. kolo kval. | vs. Maryna Kolb | 6-3, 6-1 | detalj meča |