MEČ
29.08.17 | 1. kolo | Michaela Boev | Catherine Chantraine | 6-3, 6-2 | Middelkerke | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Michaela Boev | Catherine Chantraine | |
1. servis % | 31/51 (61%) | 20/45 (44%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/31 (68%) | 14/20 (70%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/20 (70%) | 10/25 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 21/45 (47%) | 16/51 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/96 (58%) | 40/96 (42%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 2 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michaela Boev vs. Catherine Chantraine - Međusobni mečevi
29.08.17 | 1. kolo | Michaela Boev | Catherine Chantraine | 6-3, 6-2 | detalj meča | Middelkerke | zemlja |
10.07.17 | 1. kolo | Catherine Chantraine | Michaela Boev | 6-4, 6-3 | detalj meča | Knokke | zemlja |
21.06.16 | 1. kolo | Catherine Chantraine | Michaela Boev | 6-4, 6-4 | detalj meča | Nieuwpoort | zemlja |
25.07.11 | 1. kolo | Catherine Chantraine | Michaela Boev | 6-4, 5-7, 6-0 | detalj meča | Maaseik | zemlja |
14.02.11 | 1. kolo kval. | Catherine Chantraine | Michaela Boev | 6-2, 6-2 | detalj meča | Albufeira | tvrda |
31.01.11 | kval. | Catherine Chantraine | Michaela Boev | 6-4, 6-4 | detalj meča | Coimbra | tvrda |
Michaela Boev form & Catherine Chantraine form
Michaela Boev - Posljednji mečevi
Heraklion - zemlja | ||||
14.11.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.11.18 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
10.11.18 Četvrtfinale | vs. Maya Tahan | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anna Arkadianou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.18 1. kolo | vs. Josephine Kuhlman | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Xenia Knoll | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 7-5, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.07.18 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Stefania Rubini | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.03.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
20.03.18 1. kolo | vs. Luniuska Delgado | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Francesca Jones | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
01.03.18 2. kolo | vs. Kariann Pierre-Louis | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.18 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
23.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 6-2, 6-72, 6-76 | detalj meča | |
22.11.17 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
16.11.17 2. kolo | vs. Alexandra Perper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.17 1. kolo | vs. Afroditi Tzanopoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
09.11.17 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.17 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.10.17 1. kolo | vs. Laura Schaeder | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
26.10.17 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.10.17 1. kolo | vs. Valeria Nikolaev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
05.10.17 2. kolo | vs. Rio Kitagawa | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
03.10.17 1. kolo | vs. Lia Karatancheva | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
21.09.17 Četvrtfinale | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Catherine Chantraine - Posljednji mečevi
W25 Koksijde - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Eline Audenaert | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
30.07.19 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Le - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Manon Arcangioli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.03.19 kval. | vs. Pauline Demel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 3-6, 7-62, 3-10 | detalj meča | |
W15 Amiens - zemlja | ||||
04.03.19 1. kolo kval. | vs. Laura Marie | 6-3, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
04.03.19 kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
05.12.18 1. kolo | vs. Sandra Samir | 3-6, 0-2, - Catherine Chantraine - odustajanje | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
01.11.18 2. kolo | vs. Polina Kozyreva | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
31.10.18 1. kolo | vs. Mouna Bouzgarrou | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
26.10.18 Četvrtfinale | vs. Nikola Tomanova | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
25.10.18 2. kolo | vs. Sihem Bellahouel | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.10.18 1. kolo | vs. Chloe Cirotte | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Telde - zemlja | ||||
05.10.18 Polufinale | vs. Claudia Hoste Ferrer | 4-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
04.10.18 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.10.18 2. kolo | vs. Marta Reboredo Montesdeoca | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Klara Hajkova | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Melilla - zemlja | ||||
28.09.18 Polufinale | vs. Ioana Loredana Rosca | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.09.18 Četvrtfinale | vs. Marina Benito | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
26.09.18 2. kolo | vs. Ana Conde Vendrell | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.09.18 1. kolo | vs. Martina Fricova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Saint Malo - zemlja | ||||
15.09.18 1. kolo kval. | vs. Liudmila Samsonova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Badenweiler - zemlja | ||||
04.09.18 1. kolo | vs. Sofia Nami Samavati | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Wanfercee Baulet - zemlja | ||||
21.08.18 1. kolo | vs. Caroline Romeo | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Oldenzaal - zemlja | ||||
14.08.18 1. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Koksijde - zemlja | ||||
05.08.18 kval. | vs. Alice Tubello | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Emily Casteleyn | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
18.07.18 1. kolo | vs. Noa Liauw A Fong | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Knokke - zemlja | ||||
11.07.18 2. kolo | vs. Anna Ukolova | 4-6, 4-6 | detalj meča |