Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
28.11.99, 24 Godina
28.11.99, 24 Godina
Mia Eklund vs. Sophie Gerits - Međusobni mečevi
22.05.17 | 2. kolo kval. | Mia Eklund | Sophie Gerits | 6-0, 6-1 | detalj meča | Santarem | tvrda |
Mia Eklund form & Sophie Gerits form
Mia Eklund - Posljednji mečevi
W25 Khimki - dvorana | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
01.10.18 kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.09.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
06.08.18 kval. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.18 kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Sophie Gerits - Posljednji mečevi
Hammamet - zemlja | ||||
18.06.18 1. kolo kval. | vs. Marie Mettraux | 6-71, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
20.05.18 1. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Katsiaryna Skachkova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 1-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
06.05.18 kval. | vs. Salima Fendri | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
01.05.18 1. kolo | vs. Lucia Marzal Martinez | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.04.18 kval. | vs. Sarra Ata | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
04.02.18 kval. | vs. Blanca Puig Caballero | - Sophie Gerits - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
03.02.18 1. kolo kval. | vs. Mayssa Tebourbi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.01.18 kval. | vs. Camille Sireix | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
18.12.17 kval. | vs. Ivana Topcic | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.12.17 2. kolo kval. | vs. Roxana Repasi | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
11.12.17 2. kolo kval. | vs. Eleni Daniilidou | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.12.17 1. kolo kval. | vs. Anjana Suresh | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
04.12.17 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
04.12.17 kval. | vs. Zeynep Sena Sarioglan | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Castellon - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Ana Giraldi Requena | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
27.11.17 1. kolo kval. | vs. Lyuboslava Peruhova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Tel Aviv - tvrda | ||||
26.06.17 1. kolo kval. | vs. May Kimhi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
19.06.17 kval. | vs. Shir Azran | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.17 2. kolo kval. | vs. Tali Krasnopolski | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
Santarem - tvrda | ||||
22.05.17 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.05.17 1. kolo kval. | vs. Rebeca C Silva | 6-2, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
Casablanca - zemlja | ||||
12.12.16 kval. | vs. Louise Lampla | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
16.11.16 1. kolo | vs. Julia Lohoff | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.16 kval. | vs. Diana Bakuta | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
Sharm El - tvrda | ||||
09.11.16 1. kolo | vs. Ran Meng | 0-6, 3-6 | detalj meča |