INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mia Eklund vs. Olga Puchkova - Međusobni mečevi
05.08.18 | 1. kolo kval. | Mia Eklund | Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | Chiswick | tvrda |
Mia Eklund form & Olga Puchkova form
Mia Eklund - Posljednji mečevi
W25 Khimki - dvorana | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
01.10.18 kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.09.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
06.08.18 kval. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.18 kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Olga Puchkova - Posljednji mečevi
Chiswick - tvrda | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Saint Petersburg - dvorana | ||||
18.09.17 kval. | vs. Vivian Heisen | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
18.09.17 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
18.09.17 2. kolo kval. | vs. Alena Tarasova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
17.08.17 2. kolo | vs. Varvara Gracheva | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
15.08.17 1. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
10.08.17 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
08.08.17 1. kolo | vs. Kristina Sorokolet | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Astana - tvrda | ||||
19.07.17 1. kolo | vs. Valeriya Zeleva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Moscow - zemlja | ||||
14.07.17 Polufinale | vs. Valentyna Ivakhnenko | 6-70, 2-6 | detalj meča | |
13.07.17 Četvrtfinale | vs. Alexandra Panova | 7-5, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
12.07.17 2. kolo | vs. Aleksandra Kulik | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.07.17 1. kolo | vs. Ekaterina Semenova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 1. kolo kval. | vs. Sofia Vaynberg | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.07.17 kval. | vs. Polina Golubovskaya | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
Namangan - tvrda | ||||
07.06.17 2. kolo | vs. Polina Monova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.06.17 1. kolo | vs. Arina Folts | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
05.06.17 1. kolo kval. | vs. Gulsina Khalimullina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
05.06.17 kval. | vs. Alexandra Grinchishina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Khimki - dvorana | ||||
04.05.17 Četvrtfinale | vs. Anastasia Frolova | 2-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
03.05.17 2. kolo | vs. Valentyna Ivakhnenko | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
01.05.17 1. kolo | vs. Valeriya Urzhumova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Karshi - tvrda | ||||
25.04.17 1. kolo | vs. Yana Sizikova | 5-7, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.04.17 kval. | vs. Milena Amedieva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
19.04.17 2. kolo | vs. Arina Folts | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.04.17 1. kolo | vs. Oleksandra Korashvili | 6-4, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
Shymkent - zemlja | ||||
11.04.17 1. kolo | vs. Daria Kruzhkova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
05.04.17 1. kolo | vs. Camila Giangreco Campiz | 6-74, 6-73 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
31.03.17 2. kolo | vs. Mira Antonitsch | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.03.17 1. kolo | vs. Aleksandra Vostrikova | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča |