Germany
27.11.00, 23 Godina
27.11.00, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Lena Greiner vs. Mia Eklund - Međusobni mečevi
30.09.18 | 2. kolo kval. | Mia Eklund | Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detalj meča | Obidos | tepih |
Lena Greiner form & Mia Eklund form
Lena Greiner - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 0-6, 0-3, - Lena Greiner - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.11.21 kval. | vs. Gabriela Duca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Versace Gatti | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.21 2. kolo kval. | vs. Daianne Hayashida | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marina Popova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
20.10.21 1. kolo | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.21 1. kolo kval. | vs. Oana Gavrila | 6-4, 4-6, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Tamara Malesevic | 0-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.05.21 kval. | vs. Simona Ogescu | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Maria Georgiadou | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Pauline Courcoux | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Marine Partaud | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Barbora Miklova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kaltenkirchen - zemlja | ||||
11.06.19 1. kolo | vs. Ida Jarlskog | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.19 1. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.19 2. kolo | vs. Malene Helgo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.02.19 1. kolo | vs. Mariana Drazic | 5-7, 6-3, 7-64 | detalj meča | |
04.02.19 1. kolo kval. | vs. Anastazja Rosnowska | Anastazja Rosnowska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
04.02.19 kval. | vs. Anna Morgina | 6-3, 0-6, 1-10 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
06.11.18 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
05.11.18 kval. | vs. Anda Ghinga | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.11.18 2. kolo kval. | vs. Jovana Vukovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
03.11.18 1. kolo kval. | vs. Lara Kaiser | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Heraklion - zemlja | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Mira Antonitsch | 0-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.09.18 1. kolo kval. | vs. Francesca Bullani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Dasha Ivanova | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
Braunschweig - zemlja | ||||
19.08.18 1. kolo kval. | vs. Lisa Matviyenko | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
Leipzig - zemlja | ||||
12.08.18 1. kolo kval. | vs. Alice Tubello | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Mia Eklund - Posljednji mečevi
W25 Khimki - dvorana | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
01.10.18 kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.09.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
06.08.18 kval. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.18 kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | detalj meča |