Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
17.02.97, 27 Godina
17.02.97, 27 Godina
Mia Eklund vs. Andreia Beberechi - Međusobni mečevi
28.08.17 | 2. kolo kval. | Mia Eklund | Andreia Beberechi | 6-1, 6-4 | detalj meča | Mamaia | zemlja |
Mia Eklund form & Andreia Beberechi form
Mia Eklund - Posljednji mečevi
W25 Khimki - dvorana | ||||
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bolton - dvorana | ||||
01.04.19 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 7-5, 0-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
22.03.19 1. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 6-2, 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
14.03.19 2. kolo | vs. Margarita Lazareva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
29.11.18 2. kolo | vs. Jelena Stojanovic | 6-78, 4-6 | detalj meča | |
27.11.18 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
23.11.18 Četvrtfinale | vs. Chiara Scholl | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.11.18 2. kolo | vs. Angelica Raggi | 1-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
20.11.18 1. kolo | vs. Sabrina Rittberger | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
16.11.18 2. kolo | vs. Bhuvana Kalva | 2-6, 7-5, 6-73 | detalj meča | |
15.11.18 1. kolo | vs. Hind Abdelouahid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Monastir - tvrda | ||||
08.11.18 2. kolo | vs. Adriana Rajkovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 1. kolo | vs. Jane Stewart | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
08.10.18 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
01.10.18 kval. | vs. Aleksandrina Naydenova | 6-70, 3-6 | detalj meča | |
30.09.18 2. kolo kval. | vs. Lena Greiner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Obidos - tepih | ||||
24.09.18 kval. | vs. Oliwia Szymczuch | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon - tvrda | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Maria Paulina Perez Garcia | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Montreux - zemlja | ||||
02.09.18 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Halbauer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Chiswick - tvrda | ||||
06.08.18 kval. | vs. Ana Vrljic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Olga Puchkova | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
El Espinar - tvrda | ||||
31.07.18 1. kolo | vs. Olga Saez Larra | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
29.07.18 kval. | vs. Anastasia Mironova | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
20.06.18 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 3-6, 0-1, - Mia Eklund - odustajanje | detalj meča | |
18.06.18 kval. | vs. Lucia Marzal Martinez | 0-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Victoria Lisson | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alicia Alegre | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
15.06.18 Četvrtfinale | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Andreia Beberechi - Posljednji mečevi
W15 Cairo - zemlja | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Anastasia Zolotareva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Mariya Poduraeva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Telavi - zemlja | ||||
13.10.19 kval. | vs. Diana Krasnova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Bucharest - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Ofakim - tvrda | ||||
14.10.18 1. kolo kval. | vs. Shiran Arol Wiegand | 6-4, 1-6, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Ashkelon - tvrda | ||||
08.10.18 kval. | vs. Noelly Longi Nsimba | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
06.10.18 2. kolo kval. | vs. Lorin Tilipman | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Herzlia - tvrda | ||||
01.10.18 1. kolo | vs. Haley Giavara | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.18 kval. | vs. Mika Dagan Fruchtman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Szekesfehervar - zemlja | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Justyna Malatinska | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
20.08.18 kval. | vs. Iana Tishchenko | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Medeea Popescu | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Ecaterina Malai | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Arad - zemlja | ||||
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Savitaipale - zemlja | ||||
30.07.18 1. kolo kval. | vs. Ksenia Kolesnikova | 6-3, 1-6, 0-1, - Andreia Beberechi - odustajanje | detalj meča | |
Tampere - zemlja | ||||
24.07.18 kval. | vs. Irina Kuzmina | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Lotta Heiskanen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
17.07.18 1. kolo | vs. Saara Orav | 7-5, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
16.07.18 kval. | vs. Jekaterina Sagejeva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Anna Marija Bukina | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
10.07.18 kval. | vs. Veronica Napolitano | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.07.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Aura Zarnoveanu | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
08.07.18 2. kolo kval. | vs. Nadezhda Kostova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Curtea De - zemlja | ||||
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Gabriela Ana Maria Davidescu | 7-65, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Denisa Elena Gheorghe | 6-2, 2-0, Denisa Elena Gheorghe - odustajanje | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
02.05.18 1. kolo | vs. Nermeen Shawky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Cairo - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Minami Akiyama | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.04.18 kval. | vs. Sem Wensveen | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Lina Boylan | 6-1, 6-1 | detalj meča |