INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Merna Refaat vs. Jasmijn Gimbrere - Međusobni mečevi
30.12.21 | 2. kolo | Jasmijn Gimbrere | Merna Refaat | 6-0, 6-1 | detalj meča | W15 Giza | tvrda |
28.10.19 | kval. | Merna Refaat | Jasmijn Gimbrere | 6-4, 7-67 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Merna Refaat form & Jasmijn Gimbrere form
Merna Refaat - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Elizaveta Krokhina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-4, 0-6, - Merna Refaat - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Laura Samsonova | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Evgeniya Burdina | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ola Abou Zekry | 6-4, Ola Abou Zekry - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 5-7, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Victoria Kan | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 1-6, 7-63, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Anja Wildgruber | 5-7, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 2-6, 7-63 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-72, 5-7 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Salma Drugdova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 7-5, 4-1, Valeriya Strakhova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Diana Yakovleva | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Weronika Ewald | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 4-1, Kristina Milenkovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Jasmijn Gimbrere - Posljednji mečevi
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - odustajanje | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
05.02.24 kval. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W40 The - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detalj meča |