MEČ
29.05.17 | 2. kolo kval. | Meritxell Perera Ros | Celia Cervino Ruiz | 6-4, 6-4 | Montemor O | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Meritxell Perera Ros vs. Celia Cervino Ruiz - Međusobni mečevi
29.05.17 | 2. kolo kval. | Meritxell Perera Ros | Celia Cervino Ruiz | 6-4, 6-4 | detalj meča | Montemor O | tvrda |
Meritxell Perera Ros form & Celia Cervino Ruiz form
Meritxell Perera Ros - Posljednji mečevi
Telde - zemlja | ||||
03.10.18 2. kolo | vs. Carlota Molina Megias | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
01.10.18 1. kolo | vs. Maria Andrienko | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
13.08.18 2. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Jessie Aney | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Brussels - zemlja | ||||
19.07.18 2. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Justine Pysson | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Getxo - zemlja | ||||
08.07.18 kval. | vs. Paula Ormaechea | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Ines Moreno Itza | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
18.06.18 kval. | vs. Seone Mendez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
18.06.18 2. kolo kval. | vs. Itxaso Blanco Fernandez De Leceta | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Alba Escalona Perny | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Barcelona - zemlja | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Mia Eklund | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.06.18 kval. | vs. Jessica Ho | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Tanit Lopez Lopez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
31.05.18 2. kolo | vs. Pia Cuk | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.18 1. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Les Franqueses - tvrda | ||||
22.05.18 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.05.18 kval. | vs. Clemence Fayol | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Aina Domingo Bernabeu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Estrella Cabeza-Candela | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Monzon - tvrda | ||||
06.05.18 kval. | vs. Andrea Martinez | 3-6, 6-2, 6-71 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Lou Adler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
19.04.18 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
17.04.18 1. kolo | vs. Shaline-Doreen Pipa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
29.03.18 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.03.18 1. kolo | vs. Fiona Codino | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
22.03.18 2. kolo | vs. Montserrat Gonzalez | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.18 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
28.02.18 1. kolo | vs. Elizabeth Halbauer | 0-6, 0-6 | detalj meča |
Celia Cervino Ruiz - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ana Grubor | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-1, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Nika Radisic | 3-6, 0-3, - Celia Cervino Ruiz - odustajanje | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
20.11.23 kval. | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Agra | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
26.10.23 Četvrtfinale | vs. Ella Haavisto | 6-0, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Mercedes Garcia Cid | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
16.10.23 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.23 kval. | vs. Danielle Daley | 6-1, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Nadia Rawson | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
30.11.22 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
27.11.22 Finale | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 5-7, 2-6 | detalj meča |