MEČ
18.03.19 | 1. kolo kval. | Melis Yasar | Elena Malygina | 5-7, 6-2, 11-9 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Sweden
23.04.00, 23 Godina
10270 $
23.04.00, 23 Godina
10270 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Melis Yasar vs. Elena Malygina - Međusobni mečevi
18.03.19 | 1. kolo kval. | Melis Yasar | Elena Malygina | 5-7, 6-2, 11-9 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Melis Yasar form & Elena Malygina form
Melis Yasar - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.22 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
05.07.22 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Sijia Wei | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
21.06.22 kval. | vs. Martha Matoula | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.22 1. kolo kval. | vs. Isabella Olsson | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.22 Četvrtfinale | vs. Manon Leonard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.03.22 2. kolo | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
08.03.22 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 2-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Kisa Yoshioka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Helsingborg - dvorana | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Fanny Ostlund | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Tatiana Prozorova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W15 Frederiksberg - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Elena Gemovic | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Julia Riera | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Molly Helgesson | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.07.21 1. kolo | vs. Aubane Droguet | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.07.21 kval. | vs. Gianna Pielet | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
12.07.21 2. kolo kval. | vs. Elena Micic | 6-3, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Vibhasree Gowda | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W25 Jonkoping - zemlja | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.21 2. kolo kval. | vs. Sara Mikaca | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Dimitra Tsatsa | 6-74, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
W25 Dubai - tvrda | ||||
29.03.21 kval. | vs. Shalimar Talbi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.21 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
01.03.21 kval. | vs. Nevena Sokovic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.02.21 2. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 1-6 | detalj meča |
Elena Malygina - Posljednji mečevi
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detalj meča |