MEČ
27.02.20 | 2. kolo | Nina Potocnik | Melis Sezer | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nina Potocnik | Melis Sezer | |
1. servis % | 39/46 (85%) | 32/48 (67%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/39 (67%) | 14/32 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/7 (43%) | 3/16 (19%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/48 (65%) | 17/46 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 60/94 (64%) | 34/94 (36%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nina Potocnik | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-0 | Melis Sezer | |
0-0, 0-30, 0-40, 40-A | ||
Nina Potocnik | 3-1 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Melis Sezer | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Melis Sezer | |
Nina Potocnik | 3-0 | |
4-0 | Melis Sezer | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Nina Potocnik | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nina Potocnik vs. Melis Sezer - Međusobni mečevi
27.02.20 | 2. kolo | Nina Potocnik | Melis Sezer | 6-1, 6-0 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Nina Potocnik form & Melis Sezer form
Nina Potocnik - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Melis Sezer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
19.09.22 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - odustajanje | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča |