INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Agnes Bukta vs. Melis Sezer - Međusobni mečevi
09.03.18 | Četvrtfinale | Melis Sezer | Agnes Bukta | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
28.01.16 | 2. kolo | Agnes Bukta | Melis Sezer | 7-5, 6-4 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Agnes Bukta form & Melis Sezer form
Agnes Bukta - Posljednji mečevi
W60 Szekesfehervar - zemlja | ||||
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W60+H Zagreb - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Alena Fomina | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
01.09.19 1. kolo kval. | vs. Anamarija Spoljaric | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Kamilla Bartone | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Bucharest - zemlja | ||||
13.07.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Mrdeza | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Versmold - zemlja | ||||
08.07.19 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Budapest - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Ania Hertel | 7-65, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60 Barcelona - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Julie Gervais | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
10.06.19 kval. | vs. Despina Papamichail | 0-6, 6-0, 5-10 | detalj meča | |
W25 Grado - zemlja | ||||
30.05.19 1. kolo | vs. Martina Di Giuseppe | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
28.05.19 kval. | vs. Vlada Koval | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W100 Trnava - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Laura-Ioana Paar | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W60 Wiesbaden - zemlja | ||||
29.04.19 kval. | vs. Jaimee Fourlis | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
29.04.19 1. kolo kval. | vs. Sofia Shapatava | 6-4, 1-0, Sofia Shapatava - odustajanje | detalj meča | |
W60 Istanbul - tvrda | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.19 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
W15 Stuttgart - dvorana | ||||
24.01.19 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.19 2. kolo | vs. Lara Schmidt | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Lenka Stara | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
15.11.18 2. kolo | vs. Carole Monnet | 6-0, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
13.11.18 1. kolo | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
Antalya - tvrda | ||||
10.11.18 Polufinale | vs. Daria Snigur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.18 Četvrtfinale | vs. Marta Lesniak | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.11.18 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 6-4, 7-64 | detalj meča |
Melis Sezer - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-3, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Alana Tuayeva | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Tijana Sretenovic | 2-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Lidia Encheva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Niki Tomeljak | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.23 kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 0-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
19.09.22 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Julia Stamatova | 3-6, 6-0, 10-7 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Liya Pencheva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Pinkova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 0-6, - Melis Sezer - odustajanje | detalj meča | |
W60 Istanbul - zemlja | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Cristina Dinu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zhilina | 6-3, 7-69 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Leolia Jeanjean | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.22 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Hurricane Tyra Black | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča |