MEČ
13.10.19 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Nikol Mishieva | 6-4, 6-1 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Turkey
01.02.03, 21 Godina
01.02.03, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
30.10.03, 20 Godina
30.10.03, 20 Godina
Melis Ayda Uyar vs. Nikol Mishieva - Međusobni mečevi
13.10.19 | 1. kolo kval. | Melis Ayda Uyar | Nikol Mishieva | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Melis Ayda Uyar form & Nikol Mishieva form
Melis Ayda Uyar - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Nikol Mishieva - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Alexandra Mateas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Mariella Gelbke | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. On Yu Choi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Yu Shan | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.09.23 kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Diana De Simone | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 4-6, 0-2, - Nikol Mishieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
08.08.23 kval. | vs. Alisa Kummel | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Casablanca - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 6-4, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Joanna Zawadzka | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.23 kval. | vs. Sofia Avataneo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Himadri Kashyap | 7-63, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Daria Kruzhkova | 1-6, 0-1, - Nikol Mishieva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Ada Piestrzynska | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Giulia Alessia Monteleone | 3-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mary Moskaltsova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Ruien Zhang | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Sholape Ayanbadejo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Yujiao Che | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.22 2. kolo kval. | vs. Zdena Safarova | 0-6, 1-6 | detalj meča |