INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nina Potocnik vs. Melany Solange Krywoj - Međusobni mečevi
28.03.18 | 1. kolo | Melany Solange Krywoj | Nina Potocnik | 4-6, 6-1, 7-64 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Nina Potocnik form & Melany Solange Krywoj form
Nina Potocnik - Posljednji mečevi
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Leonie Kung | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Tilwith Di Girolami | - | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Marine Szostak | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
28.11.23 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Aliona Bolsova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Tena Lukas | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Dimitra Pavlou | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prerov - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darya Astakhova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Leipzig - zemlja | ||||
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Chiara Scholl | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 6-4, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Ella Seidel | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Budapest - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-3, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Jenny Duerst | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 7-63, 6-76 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Nika Radisic | 1-6, 2-2, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Sofia Sewing | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W60 Koper - zemlja | ||||
17.04.23 1. kolo | vs. Jana Fett | 4-6, 0-1, - Nina Potocnik - odustajanje | detalj meča | |
W40 Split - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Melany Solange Krywoj - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Victoria Bosio | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Bruna Melato | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Emily Seibold | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Noelia Zeballos | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jazmin Ortenzi | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Ana Filipa Santos | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Carla Markus | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Spring - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Whitney Osuigwe | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Akasha Urhobo | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Kristina Voznyak | 6-3, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Gabric | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
24.01.24 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Daniela Seguel | 3-6, 6-71 | detalj meča | |
W60 Vacaria - zemlja | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Maria Mateas | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
W25 Mogi - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Lilian Poling | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Lee | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-1, Francesca Jones - odustajanje | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Victoria Gomez | 6-2, Victoria Gomez - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
10.11.23 3. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lauren Proctor | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W80 Macon - tvrda | ||||
16.10.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W60 Rancho - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Jiangxue Han | 1-6, 7-60, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Solymar Colling | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Redding - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Valerie Glozman | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Templeton - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Katherine Sebov | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 6-2, 6-4 | detalj meča |