MEČ
11.09.19 | 1. kolo | Melanie Stokke | Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | W25 St. | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Melanie Stokke | Mira Antonitsch | |
1. servis % | 33/52 (63%) | 28/48 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/33 (67%) | 13/28 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/19 (63%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 5/6 (83%) | 2/6 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/48 (56%) | 18/52 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/100 (61%) | 39/100 (39%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Melanie Stokke | 0-0 | |
0-0, 30-0 | ||
1-0 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-40, 40-A | ||
Melanie Stokke | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Melanie Stokke | 2-2 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Melanie Stokke | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Melanie Stokke | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Mira Antonitsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Melanie Stokke | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Melanie Stokke | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Melanie Stokke | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Mira Antonitsch | |
0-0 | ||
Melanie Stokke | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Mira Antonitsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Melanie Stokke | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Melanie Stokke vs. Mira Antonitsch - Međusobni mečevi
11.09.19 | 1. kolo | Melanie Stokke | Mira Antonitsch | 6-2, 6-3 | detalj meča | W25 St. | zemlja |
Melanie Stokke form & Mira Antonitsch form
Melanie Stokke - Posljednji mečevi
W25 Perugia - zemlja | ||||
20.07.22 1. kolo | vs. Anastasia Grymalska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.07.22 kval. | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 5-7, 11-9 | detalj meča | |
18.07.22 2. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 7-62, 10-5 | detalj meča | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Fernanda Labrana | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
W60+H Rome - zemlja | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Tara Wurth | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
16.07.21 Četvrtfinale | vs. Georgia Drummy | 5-7, 6-73 | detalj meča | |
15.07.21 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-2, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
13.07.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Lisbon - tvrda | ||||
09.07.21 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
08.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
06.07.21 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.07.21 kval. | vs. Emily Seibold | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Campino | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Palma - tvrda | ||||
01.07.21 2. kolo | vs. Lulu Sun | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
30.06.21 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
28.06.21 kval. | vs. Helene Pellicano | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
22.06.21 kval. | vs. Olga Helmi | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.06.21 2. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 5-7, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
18.06.21 Četvrtfinale | vs. Rebeka Masarova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
17.06.21 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.06.21 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.06.21 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.06.21 2. kolo kval. | vs. Isabel Adrover Gallego | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Mara Marty | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Marta Custic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W60+H La - zemlja | ||||
10.05.21 kval. | vs. Simona Waltert | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofya Lansere | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W100+H Dubai - tvrda | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-2, - Melanie Stokke - odustajanje | detalj meča |
Mira Antonitsch - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.23 kval. | vs. Divine Dasam Nweke | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Irene Lavino | 6-1, 6-77, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
17.10.23 1. kolo kval. | vs. Martina Spigarelli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Oberpullendorf - dvorana | ||||
29.11.22 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Ya-Yi Yang | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Panna Bartha | 2-6, 7-5, 10-5 | detalj meča | |
W25 Poertschach - zemlja | ||||
17.06.22 2. kolo | vs. Sina Herrmann | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 6-2, Charlotte Chavatipon - odustajanje | detalj meča | |
W25 Annenheim - zemlja | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Jenny Duerst | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
07.11.20 1. kolo kval. | vs. Jaqueline Cristian | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.10.20 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
15.09.20 kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | - Mira Antonitsch - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
14.09.20 2. kolo kval. | vs. Eva Vedder | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tarvisio - zemlja | ||||
08.09.20 1. kolo kval. | vs. Marion Viertler | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
08.09.20 kval. | vs. Aurora Zantedeschi | 4-6, 6-2, 11-13 | detalj meča | |
W15 Trieste - zemlja | ||||
02.09.20 2. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.20 1. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Cordenons - zemlja | ||||
29.08.20 Finale | vs. Qinwen Zheng | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.08.20 Polufinale | vs. Alexandra Vecic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.08.20 Četvrtfinale | vs. Tina Cvetkovic | Tina Cvetkovic - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.08.20 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-0, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
25.08.20 1. kolo | vs. Verena Meliss | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Enola Chiesa | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Zaklin Bokan | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
03.07.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
01.07.20 1. kolo | vs. Alina Michalitsch | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Julia Grabher | 6-4, 7-65 | detalj meča |