MEČ
01.07.19 | 1. kolo kval. | Meiqi Guo | Yarden Akler | 7-64, 6-4 | W25 Tianjin | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Meiqi Guo | Yarden Akler | |
1. servis % | 46/68 (68%) | 60/85 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/46 (72%) | 34/60 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/22 (64%) | 16/25 (64%) |
Osvojene break-lopte | 2/5 (40%) | 1/3 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 35/85 (41%) | 21/68 (31%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 82/153 (54%) | 71/153 (46%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 3 |
Asovi | 5 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yarden Akler | |
0-0, 0-30 | ||
Meiqi Guo | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
1-1 | Yarden Akler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Meiqi Guo | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yarden Akler | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Yarden Akler | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
4-4 | Yarden Akler | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Yarden Akler | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
6-6 | Yarden Akler | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 2-2, 2-3, 4-3 | ||
7-64 |
2 | ||
Meiqi Guo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
0-1 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0 | ||
Meiqi Guo | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Meiqi Guo | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, A-40 | ||
3-2 | Yarden Akler | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Meiqi Guo | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Yarden Akler | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 5-3 | |
5-4 | Yarden Akler | |
6-4 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
22.04.99, 25 Godina
22.04.99, 25 Godina
Meiqi Guo vs. Yarden Akler - Međusobni mečevi
01.07.19 | 1. kolo kval. | Meiqi Guo | Yarden Akler | 7-64, 6-4 | detalj meča | W25 Tianjin | tvrda |
Meiqi Guo form & Yarden Akler form
Meiqi Guo - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Yi Tsen Cho | 4-2, Yi Tsen Cho - odustajanje | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Meiling Wang | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
08.04.24 kval. | vs. Shiyu Ye | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Yarden Akler - Posljednji mečevi
W25 Akko - tvrda | ||||
17.05.22 kval. | vs. Diana Nekhorosheva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
16.05.22 2. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Deanne Choo | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Chiang - tvrda | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Milan Krish | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
11.04.22 2. kolo kval. | vs. Risa Ushijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Kanyanut Sudsaard | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Chiang - tvrda | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Michelle Yeo | 1-6, 7-5, 8-10 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
12.07.21 kval. | vs. Sashi Kempster | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Atucha Gomez | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Ludmila Kareisova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Alina Silich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Nina Stadler | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
08.02.21 2. kolo kval. | vs. Irys Ekani | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.01.21 kval. | vs. Antonia Schmidt | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Zeynep Su Yavuz | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.11.20 2. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 5-7, 11-13 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 4-6, 11-13 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
18.08.20 1. kolo | vs. Tamara Barad Itzhaki | 3-4, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
13.08.20 1. kolo | vs. Mika Dagan Fruchtman | 0-3, - Yarden Akler - odustajanje | detalj meča | |
12.08.20 1. kolo | vs. Kristin Younes | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.08.20 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 7-62, 3-6, 2-6 | detalj meča |