MEČ
27.09.19 | Četvrtfinale | Meiqi Guo | Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-0, 6-0 | W15 Anning | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Meiqi Guo | Oleksandra Oliynykova | |
1. servis % | 43/64 (67%) | 19/50 (38%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/43 (58%) | 5/19 (26%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/21 (62%) | 15/31 (48%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/50 (60%) | 26/64 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/114 (60%) | 46/114 (40%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
Meiqi Guo | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Oleksandra Oliynykova | |
Meiqi Guo | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-4 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0 | ||
Meiqi Guo | 1-4 | |
0-0, 15-0 | ||
1-6 |
2 | ||
Meiqi Guo | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Meiqi Guo | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Meiqi Guo | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Meiqi Guo | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-15 | ||
Meiqi Guo | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
5-0 | Oleksandra Oliynykova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Meiqi Guo vs. Oleksandra Oliynykova - Međusobni mečevi
27.09.19 | Četvrtfinale | Meiqi Guo | Oleksandra Oliynykova | 1-6, 6-0, 6-0 | detalj meča | W15 Anning | zemlja |
Meiqi Guo form & Oleksandra Oliynykova form
Meiqi Guo - Posljednji mečevi
W15 Kuala - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 4-6, 0-1, - Meiqi Guo - odustajanje | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 7-5, 3-1, Xichen Zhao - odustajanje | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Hayu Kinoshita | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anri Nagata | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Man Ying Maggie Ng | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
12.02.24 kval. | vs. Nagi Hanatani | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Qian - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Shiyu Ye | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 6-0, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Jin Zhang | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 1. kolo | vs. Carol Zhao | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Yuxuan Luo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Gumulya | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Fang Ying Xun | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Guiyang - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Shenzhen - tvrda | ||||
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Wushuang Zheng | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Ke Ren | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Ying Zhang | 6-3, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
21.08.23 kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hayu Kinoshita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W40 Anning - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Sijia Wei | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Xin Tong Wang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Xichen Zhao | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Naiman - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Xiaodi You | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Yanni Liu | 1-0, Yanni Liu - odustajanje | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Yidi Yang | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Xichen Zhao | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tianjin - tvrda | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Na Dong | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Oleksandra Oliynykova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Amarissa Kiara Toth | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Seone Mendez | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Polona Hercog | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
22.01.24 kval. | vs. Silvia Ambrosio | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Analu Freitas | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 6-75, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Dimitra Pavlou | 7-5, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Polufinale | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.10.23 2. kolo | vs. Irina Fetecau | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Turati | 5-7, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Alisa Oktiabreva | 6-75, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 6-4, 6-74 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Kaylah Mcphee | 6-4, 6-4 | detalj meča |